Як зробити батут. Як створити свій фонд.

Практично всі діти люблять стрибати. Як правило, для цих цілей вони використовують диван, крісло або ліжко. Зазвичай стрибки на м'яких меблів не викликають розуміння у батьків. Але батькам слід знати, що стрибки дуже корисні для дитини. Вони нормалізують дихання і кровообіг, зміцнюють опорно-рухову систему. Позбавити вас від конфліктів з малюком, в черговий раз із захватом стрибає на вашому улюбленому дивані, дозволить спорудження батута .
Вам знадобиться
  • - два металевих обруча, діаметром не менше 115 см;
  • - дерев'яний брус;
  • - дриль зі свердлами;
  • - брезент;
  • - стропи;
  • - кругла гума;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - поролон;
  • - шматки гуми
Інструкція
1
Візьміть дерев'яний брус і розпиляєте його на 8 шматків довжиною 30 см.
2
Виміряйте діаметр металевого обруча. Просвердлите за допомогою дрилі отвори в кожному бруску. Діаметр отвору повинен бути, приблизно, на 2 мм більше, ніж діаметр металевого обруча. Розташовувати отвори слід з двох сторін бруска, недалеко від його країв.
3
Роз'єднайте обручі і вставте їх в отвори брусків. Слід врахувати, що конструкція повинна вийти жорстко зафіксованої.
4
Візьміть брезент і накресліть на ньому коло діаметром 1 м. Виріжте окружність за допомогою ножиць. Підігніть краю і акуратно підшийте.
5
Зробіть 16 петель зі стропи товщиною близько 3 см. Пришийте петлі на однаковій відстані один від одного по краях брезенту.
6
Візьміть товсту круглу гуму і Протягніть її в петлі, обертаючи навколо обруча. Сильно натягніть гуму.
7
Зшийте з брезенту круглий чохол. Розмір чохла повинен дозволяти надіти його на батут таким чином, щоб він закривав проміжки між натягнутою гумою. Це необхідно для того, щоб при користуванні батутом дитина не потрапляв в дані проміжки ногою. Пришийте до чохла гумки або мотузки в 8 місцях, розмістивши їх на однаковій відстані один від одного. Закріпіть чохол на батуті за допомогою пришитих мотузок, прив'язавши їх до ніжок батута . При бажанні, прикрасьте чохол аплікацією.
8
Закріпіть шматки поролону на верхній частині ніжок батута за допомогою клею і скотча.
9
Приклейте шматки гуми до нижньої частини ніжок батута , щоб уникнути ковзання. Батут готовий.
10
Альтернативний варіант батута можна виготовити з автомобільної покришки великого діаметру. Просвердлите за допомогою дрилі отвори в покришці на відстані не більше 2 см один від одного. Отвори слід розташовувати в тій частині покришки, де гума має максимальну товщину тобто близько протектора. Прошнуруйте отвори за допомогою круглої гуми або капронового шпагату. Шнурівка повинна виглядати так само, як на тенісних ракетках. Туго натягніть шпагат і міцно закріпіть його кінці.