Як зробити мерехтливу картинку.

Щоб не підказувало вам ваше ліниве «я», створити мерехтливу картинку не так вже й складно. Достатньо лише трохи навичок в редакторі Adobe Photoshop, та й самої програми на додачу.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і створіть в ньому новий документ: клацніть пункт меню «Файл» (File)> «Створити» (New) або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + N. В полях «Ширина» (Width) і «Висота» (Height) вкажіть необхідні параметри. Якщо ви створюєте картинку для аватара, то вже на цьому етапі варто подумати про її розміри, т.к. деякі ресурси (блоги, форуми і пр.) підтримують тільки певні пропорції, наприклад 64х64 або 32х32 і пр. Вказавши ширину і висоту, натисніть «Створити».
2
Відкрийте зображення, на основі якого ви хочете створити мерехтливу картинку : натисніть гарячі клавіші Ctrl + О, в новому вікні виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». За допомогою інструмента "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V) перетяните цю картинку на документ, створений в першому кроці інструкції.
3
Якщо їх розміри не збігаються, попередньо подкорректируйте габарити картинки. Для цього спочатку перетворіть фон картинки в шар: знайдіть його в списку шарів, двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші і у вікні відразу натисніть ОК. Виберіть інструмент «Лупа» (Zoom Tool, Z) і віддаліть зображення настільки, щоб стало видно краю картинки. Натисніть Ctrl + T, затисніть ліву кнопку на одному з з'явилися прозорих квадратиків і потягніть мишу в необхідну сторону. Натисніть Enter і перетяните картинку на новий документ. Якщо розміри не збігаються, повторюйте ці дії до прийнятного результату.
4
Тепер відкрийте документ, на який ви перетягнули картинку і натисніть пункт меню «Вікно» (Window)> «Анімація» (Animation). Підведіть курсор до кнопки, яка знаходиться в правій нижній частині появи меню. Якщо з'являється спливаюче віконце «Перетворення в анімацію з тимчасової шкалою» (Convert to timeline animation), не чіпайте кнопку, якщо «Перетворити на покадровую анімацію» (Convert to frame animation) - клікніть по ній. Іншими словами, ви повинні опинитися в режимі анімації кадру.
5
Відкрийте меню, що випадає, яке знаходиться в нижній частині кадру, і виберіть у ньому «0,1 сек». Створіть ще один кадр, натиснувши на «Створення копії виділених файлів» (Duplicates selected frames) у нижній частині меню анімації. Додасться ще один кадр. Виділіть його, перейдіть у вікно «Шари» (Layers) і встановіть «Непрозорість» на 0%.
6
За допомогою Ctrl виділіть обидва кадру і натисніть на «Створення проміжних кадрів» (Tweens animation frames). В полі введення «Додати кадрів» (Frames to add) впишіть, наприклад, 5 і натисніть ОК. В поле анімації з'явиться додаткові п'ять кадрів, що демонструють перехід від першого до останнього. Створіть ще один кадр і встановіть його «Непрозорість» на 100%. Виділіть останній кадр і додайте ще 5 кадрів. Тепер у вас готова анімація мерехтіння картинки, натисніть на Play, щоб переконатися в цьому.
7
Щоб зберегти результат, натисніть гарячі клавіші Alt + Shift + Ctrl + S, у вікні в полі введення «Параметри повторів» (Looping options) встановіть «Постійно» (Forever) і клікніть «Зберегти» (Save). В наступному вікні вкажіть шлях для майбутнього файлу, впишіть ім'я і клікніть «Зберегти».