Як створити аплет.

Апплет - невелика програма, написана на Java, яка додається до веб-сторінці і виконується безпосередньо в браузері з використанням Java-машини. Такі програми використовуються для створення інтерактивних можливостей на сайті, які не можуть бути створені в HTML. Код аплетів працює незалежно від платформи, тому вони можуть запускатися браузерами різних ОС.
Вам знадобиться
  • - середовище програмування Java.
Інструкція
1
Створіть новий проект у використовуваній середовищі програмування Java. Файли, необхідні для виконання аплету, мають розширення .java і .class, проте в NetBeans є можливість автоматичної генерації HTML файлу. Бажано, щоб всі файли знаходилися в одній директорії.
2
Створіть ваш перший апплет FirstProgram: import java.awt. * Import applet.awt. * Public class FirstProgram extends Applet {public void pain (Graphics dr) {dr.drawString ("Це мій перший апплет на Java", 20, 20); }}
3
Команда import відповідає за підключення готових класів, які знаходяться в спеціальній бібліотеці Lib. В даному випадку підключаються java.awt і applet.awt, однак використання певних бібліотек повністю залежить від використовуваного інструментарію в програмі. Import java.awt підключає клас Graphics, який відповідає за управління операціями з графікою і вікнами. Клас applet.awt імпортує дані для роботи з апплетами.
4
Далі створюється новий клас FirstProgram, який розширюється за допомогою параметра extends. У створений запит будуть включені всі методи і дані з Applet, тобто FirstProgram успадковує всі параметри.
5
Public допомагає запустити даний аплет з браузера. Якщо поставити значення Private, то ви не зможете запустити програму ззовні.
6
Відкомпілюйте отриману програму за допомогою відповідної команди вашого середовища програмування. В NetBeans перейдіть на вкладку основного класу вашого аплету (FirstProgram.class) та натисніть на праву клавішу миші. Виберіть меню Run. Після виконання програми в папці build проекту з'явиться скомпонований html-файл.
7
За допомогою html аплети включаються допомогою дескриптора. У ньому можна задати параметри width, height. Наприклад: