Як відбілити зуби домашнім способом. Як збільшити ікла в домашніх умовах.

Шкода, але наші зуби з плином часу втрачають свою білизну. Сьогодні існує безліч способів відбілювання зубів. Вам залишається тільки вибрати підходящий варіант. Деякі люди не переносять стоматологічні процедури. Тоді вони вдаються до домашнім методам, заснованим на застосуванні народних та косметичних засобів.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - лимон (сік лимона);
  • - перекис водню;
  • - суниця або полуниця;
  • - деревна смола;
  • - кухонна сіль;
  • - відбілюючий гель, смужки або капа.
Інструкція
1
Спробуйте відбілити зуби простим способом - содою. Її можна використовувати в чистому вигляді, а можна змішати з лимонним соком або перекисом водню. Візьміть 2 чайних ложки харчової соди і змішайте їх з 2-3 чайними ложками перекису. Можна додати трохи м'яти або зубної пасти. Це поліпшить смакові якості суміші. Нанесіть отримане засіб на зубну щітку. Чистите зуби 3 хвилини. Потім добре прополощіть порожнину рота водою. Будьте обережні - у жодному разі не ковтайте суміш. Адже перекис водню, яка безпечна для рота, дуже шкідлива для всіх внутрішніх органів. Візьміть сік лимона і змішайте з 2 чайними ложками соди. Повинна вийти густа кашка. Чистите зуби 2-3 хвилини, потім дуже ретельно прополощіть рот теплою водою.
2
Зверніть увагу на ще один невигадливий метод відбілювання зубів - лимонну цедру. Візьміть лимон і добре вимийте його. Зріжте з нього кірку і натирайте їй зуби . Постарайтеся не зачіпати ясна.
3
Випробуйте дуже смачний спосіб - ягоди суниці та полуниці. Це природні відбілювачі зубів, містять натуральні засоби. Просто роздавите ягоди і нанесіть на зуби . Потримайте кілька хвилин. Потім почистіть зубки пастою, т.к. суниця і полуниця містять глюкозу і кислоти.
4
Розглянемо ще один дієвий спосіб - деревна смола. Вона містить гідроксид калію і може стати відмінним відбілювачем зубів в домашніх умовах. Наносите її на зубну щітку і чистіть зуби 1-2 хвилини. Робіть цю процедуру з обережністю, не частіше 1 разу на місяць. В іншому випадку ви зруйнуєте зубну емаль.
5
Ще ви можете спробувати поекспериментувати і створити свою зубну пасту. Наприклад, змішати сіль, харчову соду і перекис водню. Додати в суміш невелику кількість зубної пасти і ваше відбілюючий засіб готово.
6
Можете зупинити свою увагу на більш сучасних методах. Спробуйте зробити зуби біліші за допомогою спеціального гелю. Він продається в аптеках і простий у використанні. Цей гель слід наносити на зуби пензликом. Далі він застигає і дуже повільно розчиняється. Щоб досягти результату, варто користуватися ним не менше 2 тижнів. Це засіб якісно і надовго відбілити зуби , не завдаючи їм шкоди.
7
Візьміть до відома і наступний спосіб - відбілювання зубів за допомогою капи. Вона заповнюється гелем і одягається на передні зуби . Спати в ній потрібно всю ніч. Але до складу гелю, який заливається в капу, входить перекис водню. Від неї зуби і ясна стають чутливими, а з часом руйнується емаль. Так що будьте акуратні - цей метод небезпечний.
8
На десерт новомодний метод відбілювання зубів в домашніх умовах - відбілюючі смужки. Цей спосіб дуже простий у застосуванні. Смужки накладаються на зуби на 30 хвилин. Процедура проводиться протягом 2-3 тижнів. Результатом ви будете задоволені. Мінус полягає лише в тому, що смужки призначені тільки для передніх зубів (від ікла до ікла).
Зверніть увагу
Якщо у вас підвищена чутливість зубів, то харчову соду краще не використовувати.
Корисна порада
Ви можете додавати трохи соди в пасту, яку використовуєте щодня.