Як налаштувати гітару вручну.

Гітара - інструмент, який люблять усі. Під гітару можна виконати безліч хороших пісень. Але буває найчастіше, що інструмент розстроєний, і замість приємних і мелодійних звуків доноситься какофонія. В таких випадках просто незамінний людина, яка зможе вручну налаштувати гітару. Для настройки гітари потрібен досвід гри на ній і бажано музичний слух.
Вам знадобиться
  • 1) Гітара
  • 2) Музичний слух
Інструкція
1
Гітара складається декількох частин, зокрема з 6 струн. Струни розташовуються уздовж грифа гітари, і вважаються з першої по шосту, починаючи з найтоншою і відповідно нижньої струни. Кожна відкрита (не затиснуті) струна має свою ноту. Перша струна відповідає ноті «мі», друга ноті «сі», третя ноті «соль», четверта ноті «ре», п'ята ноті «ля», шоста ноті "мі".
2
Налаштування гітари полягає в тому, щоб привести звучання струн в унісон з нотами, які мають звучати при Щипанов. Для цього необхідно мати музичний слух, або досвід в грі і настройці гітари. Налаштовуємо першу струну. Для цього бажано використовувати піаніно. Але можна і на слух. Після цього налаштовуємо інші струни. Затиснута на п'ятому ладу друга струна, повинна звучати в унісон першою. Затиснута на четвертому ладу третя струна, повинна звучати в унісон другий. Затиснута на п'ятому ладу четверта струна, повинна звучати в унісон третьою. Аналогічно для п'ятої та шостої.
3
Після цього потрібно перевірити настройку. Використовуємо для цього явище резонансу. Вдаряємо по третій струні на дев'ятому ладу. Повинна завагатися перша струна. При ударі четвертої струни на дев'ятому ладу, завагається друга струна. Третя струна повинна коливатися при ударі п'ятої струни, на десятому ладу. Удар шостої струни на десятому ладу призведе до коливання четвертої струни. Цей метод використовується для перевірки настройки, але ні в якому разі не можна використовувати його для настройки гітари.
Корисна порада
Як налаштувати гітару вручну, настройка гітари, як налаштувати гітару.