Як полагодити блок живлення комп'ютера.

Нерідко трапляються ситуації, коли блок харчування комп'ютера перестає працювати, через що комп'ютер неможливо включити, або він вимикається сам через певні проміжки часу. Що ж робити в такій ситуації?
Інструкція
1
Вимкніть живлення комп'ютера , витягніть всі кабелі і шнури, підключені до корпусу. Розгорніть системний блок задньою частиною до вас.
2
Видаліть два гвинти на задній частині системного блок а ПК. Захопіть пальцями металеву засувку в верхній частині корпусу. Підніміть її вгору, щоб раз блок іровать бічну панель системного блок а комп'ютера .
3
Натисніть на панель і посуньте його справа наліво. Видаліть гвинти, що тримають блок харчування на місці у верхньому лівому куті материнської плати. Від'єднайте кабелі, що йдуть від блок а харчування до інших апаратним складовим.
4
Переконайтеся, що блок харчування чи не видає запаху гару. Зупиніть негайно ваші дії, якщо ви відчули його - в цьому випадку комп'ютер необхідно терміново показати фахівцеві з сервісного центру.
5
Перевірте, чи не засмічений пилом вентилятор блок а харчування. За допомогою пустого балончика-спрея очистіть його лопаті. Встановіть блок харчування назад і підключити його. Зберіть комп'ютер і подивіться, чи вирішено проблему чи ні.
6
Вийміть блок харчування з корпусу знову, якщо проблема залишилася невирішеною. Перевірте номер моделі на одній зі сторін блок а. Відвідайте веб-сайт виробника, щоб побачити, яким чином ви можете вирішити можливі неполадки.
7
Придбайте новий блок харчування, якщо ви ніяк не можете виправити неполадки. Часто поломка даного пристрою може виникати через недостатню потужність і перезагруженності внутрішніми складовими комп'ютера . Ознайомтеся з інструкцією до всіх комплектуючих, з'ясуйте, яка потужність для них є оптимальною, і виберіть відповідний блок харчування.
8
Переконайтеся, що електрична розетка, до якої ви підключаєте комп'ютер, є справною і подає достатню напругу. Будь-які, навіть найнезначніші замикання нерідко призводять до виходу з ладу будь-якого блок а харчування.