Як уповільнити ріст волосся на обличчі. Що сприяє росту волосся.

Волосся на жіночому обличчі являють собою дуже неприємне явище. Починаючи з моменту статевого дозрівання, таке волосся можуть почати рости на підборідді, верхній губі або на щоках. Саме тому кожна представниця прекрасної статі бажає від них позбутися. На щастя, існує чимало натуральних засобів, які допомагають уповільнити зростання непотрібних волосся.
Інструкція
1
Перш ніж вдатися до будь-яких методів, що уповільнюють зростання волосся на обличчі поговоріть з лікарем. Адже надмірний зростання волосся на жіночому обличчі може бути ознакою серйозної проблеми зі здоров'ям.
2
Отже, для того щоб зменшити на обличчі зростання волосся, їжте тільки корисну і здорову їжу. Фахівці рекомендують раціон, який містить багато фруктів і овочів, корисного рослинного масла і нежирного м'яса, а також радять випивати не менше восьми склянок води в день. За допомогою такого харчування ваша вага знизиться або залишиться на одному рівні. В свою чергу, зменшення ваги сприяє зниженню рівня гормонів в організмі, які відповідальні за зростання волосся на шкірі обличчя.
3
Випивайте одну чашку м'ятного чаю два рази на день. Він знизить рівень тестостерону у вашому організмі і таким чином посприяє зниженню зростання а волосся на обличчі.
4
Кожен день обробляйте поверхню обличчя натуральним скрабом, а також протирайте її тоніком на рослинній основі. Дерматологи стверджують, що це допомагає знизити ско зростання ь зростання а волосся.
5
Змішайте в рівних пропорціях: куркуму, воду і борошно гороху нут, щоб вийшла досить густа паста. Нанесіть суміш на ті області обличчя, де у вас росте волосся. Коли маска підсохне, акуратно зніміть її з шкіри. Якщо будете робити таку маску регулярно, то волосся на обличчі будуть рости набагато повільніше або взагалі зникнуть.
6
Використовуйте креми-депілятори, які призначені спеціально для видалення волосся в області обличчя. Як правило, виробники випускають безліч кремів, які мають властивість поступово знижувати зростання волосся при їх регулярному застосуванні.
7
Також ефективним засобом для зменшення зростання а волосся на обличчі є воскова епіляція. Це досить болючий спосіб, але дає достатньо тривалий результат. При виривання волосків пошкоджується їх корінь, що сприяє зростання у найбільш тонких і слабких волосся або їх часткового припинення зростання а.