Як прикріпити музику до презентації. створення презентації вставити музику.

Додавання музичного супроводу - дуже важливий крок у створенні презентації . Правильно підібраний звук може оживити вашу презентацію, допомогти вам розташувати до себе слухачів. Програма Microsoft Power Point відкриває широкі можливості для створення музичного оформлення слайдів.
Інструкція
1
Відкрийте презентацію в програмі Microsoft Power Point або створіть нову - ви можете додати музичний супровід до вже готової презентації , а можете додавати його в міру її створення. Перший варіант більш зручний, тому що ви вже будете знати, як в результаті виглядає ваша презентація, щоб підібрати до неї звук, до того ж зайві елементи на зразок значка звуку не заважатимуть вам при створенні.
2
Виберіть звуковий файл, який хочете додати (він повинен бути в форматі MP3, WAV, MIDI, AIFF, AU, WMA). Ви можете вибрати стандартний звук з колекції Office, а можете вибрати власний, завантаживши його з комп'ютера. Виберіть у верхньому меню «Вставка» - «Фільми та звук» - «Звук з файлу», виберіть потрібний вам звук. До речі, стежте, щоб в колонці зліва був обраний саме той слайд, на який ви збираєтеся додати звук. Якщо ви хочете додати стандартний звук, то виберіть пункт «Звук з колекції картинок ...». Дана програма також підтримує функцію безпосереднього запису звуку з комп'ютера - це дозволить вам створити голосові коментарі до вашої презентації .
3
Тепер налаштуйте відтворення вставленої музики. Саме на цьому етапі ви помітите, що додавати звук краще до готової презентації . Перед додаванням звуку ви побачите вікно з питанням, відтворювати чи звук автоматично або по клацанню. Виберіть потрібний вам варіант. У наслідку ви зможете відкоригувати цей параметр. Клацніть по значку звуку правою кнопкою миші і виберіть в спадаючому меню пункт «Налаштування анімації». У правій частині екрана з'явиться панель управління анімацією в презентації . Виберіть там пункт з вашим звуком, натисніть стрілочку поруч з ним і виберіть «Параметри ефектів». У вікні виберіть, з якого і по який слайд гратиме дана музика, як вона закінчиться (автоматично або по клацанню), налаштуйте гучність звуку. Якщо ви хочете, щоб одна і та ж музика грала від початку і до кінця презентації , виберіть «Початок відтворення» - «С начала», а в параметрі «Закінчити» виставте номер останнього слайда.
4
Щоб заховати значок звуку на слайді, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть «Змінити звуковий об'єкт» - «Приховувати значок звуку під час показу».