Як ладити з друзями.

Людині дуже складно існувати одному, без вірних і відданих друзів. Друзі рятують від туги і самотності, привносять в життя радість спілкування, з розумінням вислуховують ваші проблеми і допомагають у складних ситуаціях. Щоб дружба була міцною і довгою, слід берегти і зберігати її. Для цього дуже важливо вміти ладити з друзями .
Інструкція
1
Не будьте егоїстичні, думаючи, що тільки ваші справи і проблеми важливі. Щоб ладити з друзями і зберігати їх добре ставлення до себе, потрібно цікавитися тим, що відбувається в їхньому житті.
2
Як би ви не були зайняті сім'єю і роботою, не забувайте про друзів. Виділяйте час, щоб сходити з ними в кіно або кафе, обмінятися останніми новинами та подіями. Якщо друзі мають сім'ї, чудовою традицією стане проводити спільні сімейні вікенди.
3
Не забувайте вітати друзів з днем народження. Ніщо так не руйнує дружніх відносин, як неувагу. Даруйте товаришам подарунки, щоб підкреслювати їх значимість у вашому житті.
4
Звертайтеся до друзів за порадами. Розмови по душам зближують людей, а дружні поради зазвичай бувають вкрай корисними у важких життєвих ситуаціях. Не відмовляйте в допомозі, якщо ви можете допомогти. Коли допомога знадобиться вам, вам нададуть її друзі. Діліться з ними радощами і бідами свого життя. Будьте щирі і відкриті. Тільки так вам вдасться заслужити репутацію «доброго друга».
5
Не смійтеся над друзями . У дружбі вітається гумор, але тільки доброзичливий і доречний. Якщо ви будете висміювати друзів на людях, це буде сильно ображати їх.
6
Не обговорюйте друзів за їх спиною. Це говорить про те, що ви несерйозно сприймаєте дружбу і лицемірите в спілкуванні з людьми. Дізнавшись про те, що ви обговорювали з кимось їх якості і недоліки, люди незабаром відвернуться від вас, спілкування з ними буде відновити дуже складно.
7
Спілкуючись з друзями , будьте щирі й природні. Не старайтесь здаватися краще, ніж ви є насправді. Справжній друг прийме вас з усіма недоліками і мінусами. Виявляючи довіру до людини, ви маєте в своєму розпорядженні його довіряти і вам.
8
Завжди пам'ятайте про те, що дружба - це взаємний процес спілкування. Неможливо мати друзів, якщо ви готові лише вимагати, але не готові нічого віддавати натомість.