Як відкрити філію фірми.

Відкриття дочірньої фірми або філії підприємства може стати дуже вигідним для спільного бізнесу і в кілька разів збільшити поточний дохід. Слід розібратися ретельно в процесі її установи та реєстрації.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план майбутньої установи, визначте напрямок діяльності дочірньої фірми . Повідомите місцеві органи влади про відкриття філії в порядку, встановленому Положенням про реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності. Протягом 10-денного терміну вам повідомлять про реєстрацію філії на державній основі.
2
Оформіть необхідні документи для відкриття філії. Для цього необхідно узгодити питання місцезнаходження філії з відповідним виконкомом місцевої ради; подати відомості про філію Єдиним державним реєстром підприємств та організацій, відповідно до вимог вашої області; поставити філія на облік в органах, що здійснюють контроль за сплатою зборів, податків та інших обов'язкових платежів.
3
Зверніться до органів Державної податкової служби для постанови філії на облік у двадцятиденний строк з моменту отримання відповідних документів. Зареєструйте філія в органах Пенсійного фонду згідно з Інструкцією про порядок обчислення і сплати організаціями, установами, підприємствами та громадянами збору на пенсійне страхування. Після реєстрації філії в органах Пенсійного фонду видається дозвіл для відкриття рахунку в банку.
4
Зареєструйте філія в органах Фонду соціального страхування відповідно до Інструкції про порядок надходження, обліку та витрачання коштів на соціальне страхованіе.Пройдіте реєстрацію в органах Державної служби зайнятості. Крім того, вам буде необхідно оформити страховку від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві, отримати дозвіл на виготовлення печатки та штампів.
5
Зареєструйте в банку рахунок філії. Найміть співробітників по Трудовому Кодексу РФ. Прийміть фінансовий план розвитку підприємства, і воно буде повністю готове до роботи.
Філія є відокремленим підрозділом підприємства, який виконує повністю або частково його функції. Щоб бізнес розвинувся і процвітав, можна відкрити і зареєструвати декілька філій у різних кінцях міста або по всій країні в інших регіонах.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про реєстрацію юридичної особи;
  • - установчі документи та статут основного підприємства;
  • - свідоцтво про податковий облік основного підприємства;
  • - рішення акціонерів про створення відокремленого підрозділу;
  • - нотаріальна довіреність на генерального директора відокремленого підрозділу;
  • - договір оренди на приміщення;
  • - акт санітарної протиепідемічної служби та пожежної охорони.
Інструкція
1
Проведіть аналіз ринку і подумайте, де вам найвигідніше відкрити філію підприємства. Якщо ваші партнери по бізнесу змушені систематично приїжджати в головний офіс з регіонів, розташованих віддалено, найбільш оптимальним варіантом буде відкрити філію в цьому регіоні.
2
Підберіть приміщення, що відповідає вимогам санітарного та протипожежного нагляду. Відкривати філія підприємства можна, орендуючи кілька кабінетів в офісній будівлі або знімати окреме приміщення, якщо функції відокремленого підрозділу будуть такими ж, як і основного підприємства. Не забувайте, що потрібно не тільки будівля для організації офісу, але і зручна парковка. Якщо специфіка підприємства спрямована на продаж товарів, крім офісу вам необхідні складські приміщення.
3
Для реєстрації філії вам буде потрібно поставити його на податковий облік і отримати дозвіл регіональних органів самоврядування. Для цього вам необхідно пред'явити: - свідоцтво про реєстрацію юридичної особи; - установчі документи та статут основного підприємства; - свідоцтво про податковий облік основного підприємства; - рішення акціонерів про створення відокремленого підрозділу; - нотаріальна довіреність на генерального директора відокремленого підрозділу; - договір оренди на приміщення; - акт санітарної протиепідемічної служби та пожежної охорони.
4
Спочатку зареєструйте філія в територіальному відділенні Федеральної податкової служби, пред'явивши оригінали та ксерокопії документів, потім зверніться з оригіналами та ксерокопіями до територіального органу місцевого самоврядування.
5
Після проведення процедури реєстрації відкрийте окремий рахунок. Замовте друк філії. Працювати філія буде зовсім відособлено, але, тим не менше, всі питання повинні узгоджуватися з основним підприємством. Також щомісяця з філії повинен надходити повний звіт про діяльність та фінансові документи, що підтверджують витрати і відрахування податків.
6
Підбір персоналу для роботи повинен проводити призначений керуючий. Про відкриття філії повідомте в засобах масової інформації та особисто повідомите всіх партнерів по бізнесу, направивши їм повідомлення по зворотній формі зв'язку.