Як зробити свічник.

Нічим непередаване відчуття свята насправді складається з багатьох дрібниць. Квіти, шампанське, обійми дорогих і коханих людей. Але вечір буде неповним, якщо на столі не горітимуть свічки. Надайте святкового столу ще більше святковості та чарівництва, зробивши оригінальні свічники.
Інструкція
1
Підготуйте палички для шашлику або одноразові палички для суші, клей («Титан» або «Силач»), декоративні стрічки, сухоцвіти, балончик фарби і самі свічки. Тепер можна приступати до роботи.
2
Виріжте з картону невеликий квадрат, приклейте на нього палички. Зробіть це акуратно, щоб у вас все палички лежали рівно. Приклейте по краях срібну декоративну стрічку. Тепер покладіть те, що вийшло під який-небудь важкий предмет.
3
Поки висихає заготовка для підсвічника, візьміть кілька сухоцвітів. Також підійдуть сухі трави, жолуді, шишки або каштани. Витягніть з-під преса заготовку і наклейте на неї сухі рослини та/або плоди.
4
Потім візьміть балончик фарби вподобаного вам кольору, розпорошите фарбу на свічник рівномірним шаром. Зачекайте, поки фарба не висохне. Залишилося лише пов'язати на виступаючі частини конструкції підсвічника (наприклад, гілочки або інші відростки) кілька стрічок, зав'язаних в красивий бантик. Свічник готовий до того, щоб прикрасити святковий стіл своєю присутністю.
5
А ось ще один простий рецепт виготовлення оригінальних підсвічників для будь-якого свята. Вам знадобиться самоклеящаяся плівка, а також декілька склянок і один або декілька балончиків з фарбою.
6
Пошукайте будинки прості прозорі склянки з рівними і гладкими стінками. Замість склянок можна пошукати стопки для міцних спиртних напоїв, щоб зробити з них свічники для маленьких свічок. Якщо вдома немає нічого підходящого, можна з'їздити в Ікею і купити кілька дешевих і симпатичних склянок там.
7
Тепер візьміть смугу самоклеїться плівки по висоті вашого стаканчика і виріжте з неї кілька фігурок. Приміром, якщо ви хочете зробити оригінальні свічники для святкової вечірки на Хеллоуїн, просто виріжте з плівки одну або дві летючих миші та/або гарбуз. Самі фігурки вам будуть не потрібні, а от прорізи на плівці вам знадобляться.
8
Далі наклейте плівку на стаканчик і щедро збризніть його фарбою з балончика. Зніміть плівку і на склянці залишаться симпатичні картинки. Можна зробити малюнок кольоровим - свічники виглядатимуть ще розкішніше.