Як зробити Ниву тихою.

Роботи з шумоізоляції Ниви зручніше виконувати на повністю розібраному автомобілі. Тому якісне виконання робіт своїми руками займає масу часу. Професійна шумоізоляція передбачає використання декількох видів матеріалу для кожної ділянки кузова автомобіля. При підборі матеріалів віддайте перевагу самоклеющимся матеріалами.
Вам знадобиться
  • - шумоїзолірующий спінений откритоячєїстую матеріал із захисною алюмінізірованной плівкою товщиною 12 мм (№1);
  • - вібродемпфіруючий бітумний матеріал із захисною алюмінієвою фольгою товщиною 2 мм (№2);
  • - вібродемпфіруючий бітумний ламінат товщиною 4 мм (№3);
  • - битуминизированная картон з вібродемпфірующім шаром товщиною 1,5 мм (№4);
  • - вібродемпфіруючий бітумний ламінат товщиною 2 мм ( №5);
  • - склеєні разом матеріали №1 і №5;
  • - Герлен;
  • - поролон товщиною 1 см
Інструкція
1
Всі поверхні, що піддаються шумоізоляції, спочатку ретельно виміряйте. Потім розкроїте придбані матеріали і подгоните за місцем вирізані шматки. Обклеюють поверхні знежирте бензином. Всі матеріали, крім №1, після наклеювання нагрівайте феном. Для полегшення розрізання матеріалу №3 попередньо нагрійте його.
2
Демонтуйте бензобак. Підлога під ним оклейте матеріалом №2. Для демонтажу стелі, зніміть вітрове і задні бічні стекла. Штатний скловолокно повністю видаліть, що звільнилася поверхню очистіть щіткою. Оклейте матеріалом №4, а поверх нього - матеріалом №1.
3
Кожух коробки передач оклейте матеріалом №2 з внутрішньої сторони. Для цього доведеться попередньо зняти КПП і зчеплення. З боку салону видаліть штатну шумоізоляцію і оклейте матеріалом №3. Додатково для зниження шуму переберіть коробку передач. Ручки управління роздавальної коробкою оберніть матеріалом №5.
4
Задні крила спочатку проклейте матеріалом №3, а зверху матеріалом №1. Підсилювачі оклейте матеріалом №5. Пластикову оббивку задніх крил зсередини проклейте поролоном, товщиною 1 мм. Арки задніх коліс оклейте матеріалом №3.
5
Моторний відсік аж до лонжеронів оклейте матеріалом №2. Листи наклеюйте встик, без нахлестов. Постарайтеся проклеїти простір за двигуном. Цим же матеріалом оклейте корпус повітрозабірника обігрівача. Капот обробіть матеріалом №6.
6
З дверей видаліть штатну шумоізоляцію, очистіть метал від корозії і наклейте матеріал №4, а поверх нього матеріал №1. З тильного боку на оббивку дверей наклейте пористий поліетилен. На пластмасову оббивку задніх дверей додатково наклейте поролон товщиною 1 см.
7
З внутрішньої частини салону обігрівач і його повітроводи, а також всі пластмасові частини і елементи салону обклейте матеріалом №5. Сам салон зсередини оклейте матеріалом №3 від нижньої рамки лобового скла до задніх дверей. Поверх усієї встановленої шумоізоляції накладіть самоклеющийся герлен. Килимки оберніть матеріалом №5
8
При складанні автомобіля сверлівіте нові отвори і використовуйте кріпильні елементи більшої довжини там, де це необхідно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nSikEuQ7bqA
Автомобілі вітчизняного автопрому користуються великою популярністю. Це пояснюється невисокою ціною даних автомобілів. Наприклад, любителі рибалок і виїздів на природу можуть придбати собі автомобіль Нива. Цей російський позашляховик здатний подолати більшість дорожніх перешкод. Як же зробити Ниву більш пристосованою до вашого активному відпочинку?
Вам знадобиться
  • Додаткові ліхтарі на дах, лебідка, багажник на дах, фарба, грунтовка, інструменти, отсекатели гілок, повнорозмірне запасне колесо, керівництво по експлуатації автомобіля.
Інструкція
1
У першу чергу приділіть увагу кузову та лакофарбового покриття вашої Ниви. Автомобіль призначений для подолання дорожніх перешкод, тому кузов може бути легко подряпаний або порушений. Якщо вчасно не обробити ушкоджене місце, то може почати корозія, яка призведе до появи гнилі. Уважно огляньте весь кузов. Найкраще заженете його на підйомник, щоб вивчити днище. Воно найбільше схильне до корозії. Якщо на кузові ви знайдете вогнища почалася корозії, то зачистите їх до чистого металу, а потім заваріть. Після цього покрийте грунтовкою і пофарбуйте. Також незайвим буде обробити автомобіль антикорозійним складом.
2
Наступний крок - огляд підвіски. Саме завдяки правильній підвісці Нива так легко долає перешкоди різного роду. Для початку виміряйте кліренс. У керівництві з експлуатації до вашого автомобіля знайдіть значення нормального кліренсу, воно може відрізнятися в залежності від того, яка у вас колісна база. Якщо кліренс буде занадто низький, то автомобіль може сісти днищем в грязі або снігу, якщо занадто великий, то зариються колеса. Пружини повинні бути без сколів і тріщин. Виміряйте їх довжину. Огляньте амортизатори. На них не повинно бути слідів патьоків. Якщо такі є, то поставте нові амортизатори. найкраще підійдуть газові.
3
Якщо ви часто їздите на природу, то варто подбати також про деякі пристосування. Встановіть лебідку, вона допоможе витягти вашу машину, якщо ви застрягнете. Лебідка повинна кріпитися до несучої конструкції автомобіля, тобто до передній балці. Встановіть отсекатели гілок. Вони кріпляться від країв бампера до країв даху. Багажник на даху дозволить перевозити вантажі різного роду. Подбайте про запасний полноразмерном колесі. Додаткове освітлення допоможе автомобілю просуватися в темний час доби. Додаткові ліхтарі найкраще розташувати на даху.