Як зробити ліхтар з паперу. Як зробити паперовий ліхтарик.

Останнім часом в Росії стали дуже популярні небесні ліхтарики, батьківщиною яких є, насправді, Китай. Виготовити такий ліхтарик можна і самостійно, це нескладно.
Вам знадобиться
  • - пакети для сміття (тонкі);
  • - тонка дріт;
  • - чайна свічка;
  • - папір (краще рисова, але необов'язково);
  • - широкий скотч.
Інструкція
1
Візьміть сміттєві пакети, розправте, вставте один в інший і по краях прикріпіть один до одного за допомогою скотча. Якщо ви збираєтеся запускати ліхтарик взимку, то достатньо буде і одного пакета, якщо влітку, то краще використовувати два-три. Використовуйте кольорові пакети, так як чорні швидше нагріваються і, до того ж, вони не такі гарні.
2
Відріжте два шматки дроту довжиною приблизно тридцять п'ять - сорок сантиметрів. Візьміть свічку і перемотайте відрізки дроту навколо неї. Потім кінці дроту розправте в різні боки і зробіть на кожному з них гачок.
3
Виготовте з паперу зовнішню оболонку ліхтарика, вона повинна бути такого об'єму, щоб в неї вільно вмістилися підготовлені вами сміттєві пакети. Форма ліхтарика залежить повністю від вашої фантазії: він може бути циліндричним, у формі куба, кулі, сердечка або якоїсь тварини. Можете розфарбувати ваш ліхтарик фарбами і прикрасити стрічками, тільки не перестарайтеся і не зробіть його занадто важким - адже вам потрібно, щоб він ще й злетів. Ще можна написати на ліхтарику своє заповітне бажання.
4
Щоб надати ліхтарику бажану форму, використовуйте дріт. Виготовте з неї каркас, на якому буде триматися папір. Самий просто варіант - зробити внизу ліхтарика невеликий обруч, до якого потім будуть прикріплені всі інші елементи.
5
Прикріпіть сміттєві пакети до заготівлі з дроту і свічки. Одягніть зверху паперову оболонку і прикріпіть до пакетів за допомогою скотча.
6
Для того, щоб куля злетів, замість свічки можна використовувати сухе пальне, воно продається в таблетках. Дістаньте свічку з чашечки і покладіть туди таблетку сухого пального, поламану на чотири частини. Може статися так, що ліхтарик НЕ злетить відразу, так як пальне занадто важке, тоді спочатку дайте йому трохи прогоріти.