Як знімати обшивку дверей у Рено Мегана. Як зняти ручку двері передня Меган 2 фото.

Пристрій і зовнішній вигляд обшивки дверей на автомобілі Рено Меган розрізняється залежно від рівня оснащення авто і встановленого на ньому додаткового обладнання. Відповідно, розрізняються розташування панелей оздоблення та їх кріпильні елементи.
Інструкція
1
Отсоедините мінусовій провід від клеми акумулятора. Якщо магнітола закодована, перш ніж від'єднувати АКБ, переконайтеся в тому, що знаєте код розблокування. Зазвичай він вказаний на радіо карт, що додається до заводської інструкції.
2
На передніх дверях Мегана для демонтажу панелей внутрішнього оздоблення спочатку від'єднайте панель зовнішнього дзеркала заднього виду від передньої частини дверей. Демонтуйте динамік двері. Відверніть все кріплення відсіку для дрібних речей (надверного кишені).
3
Підніміть надверний кишеню вгору, щоб звільнити його від кріпильних скоб, після чого зніміть, при необхідності від'єднавши роз'єм електропроводки. На дні підлокітника зніміть заглушку, відверніть гвинт кріплення під цією заглушкою і зніміть пластикову панель цього поглиблення.
4
Відвернувши гвинт кріплення внутрішньої ручки, зніміть її, отсоединяя йдуть від неї тяги. На моделях з ручними склопідйомниками, зніміть важіль склопідйомника з його осі і вийміть распорную прокладку. Переконавшись у тому, що всі гвинти кріплення внутрішньої панелі отвінчени, акуратно від'єднайте цю панель від дверей.
5
На моделях Меган Сценик гвинти кріплення надверного кишені розташовані в нижній частині обшивки і в отворі динаміка. Для демонтажу надверного кишені після відгвинчування всіх гвинтів виведіть його верхню частину назовні для звільнення верхньої кріпильної скоби.
6
Потім підніміть кишеню вгору і зніміть його з настановного штифта. При необхідності від'єднайте роз'єм електропроводки і зніміть кишеню. При наявності кришки під дзеркалом заднього виду, зніміть її. У розпочатому отворі зніміть кріпильні скоби пульта керування електроприводом дзеркал і від'єднайте роз'єми електропроводки.
7
На моделях з ручним регулюванням дзеркал, зніміть гумовий чохол з ручки регулятора, відверніть затискний гвинт і натисніть язичок на зборці регулятора, потім звільніть троси управління. Виконайте всі інші роботи по зняттю обшивки двері так само, як на моделях Меган (див. Кроки 2-4).
8
На задніх дверях відгвинтите гвинти, розташовані в підставі надверного кишені. На моделях Меган Сценик від'єднайте бічну панель у задній частині вікна. За вищеописаною інструкції зніміть панель обробки, ігноруючи вказівки по електропроводці.
Корисна порада
Не використовуйте силу при знятті внутрішньої панелі з двері. Переконайтеся в тому, що всі кріпильні гвинти викручені.