Як прибрати призначені завдання.

Виконання операції видалення невикористовуваних по прямому призначенню папок «Призначені завдання » і «Принтери і факси» може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows і не вимагає залучення програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації видалення обраних завдань в папках «Призначені завдання » і «Принтери і факси».
2
Викличте контекстне меню елемента «Призначені завдання » кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені» для дотримання вимог безпеки корпорації Microsoft.
3
Встановіть перемикач в положення «Обліковий запис зазначеного користувача» і введіть ім'я та пароль адміністратора комп'ютера у відповідні поля «Користувач» і «Пароль» .Альтернатівним методом запуску програми від імені адміністратора є використання утиліти командного рядка («Пуск» - «Усі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок» зі значенням командиrunas/user: имя_пользователя "назва програми путь_к_файлу_программи".
4
Видаліть вибрані завдання подвійним кліком миші.Альтернатівним способом видалення обраного завдання є використання пункту «Видалити» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для видалення самих папок «Призначені завдання » і «Принтери і факси».
6
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру».
7
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerRemoteComputerNameSpace і видаліть параметр із значенням {D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0060F5BF} для повного видалення папки «Призначені завдання ».
8
Видаліть параметр із значенням {2227A280-3AEA-1069-A2DE-08002B30309D} для повного видалення папки «Принтери і факси».
9
Завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.