Як в'язати манишку.

В'язана манишка виконує таку ж роль, що і комір светра. Тільки її при бажанні можна зняти в будь-який момент і надіти під улюблену сукню з вирізом горловини або костюм. Безперечно, манишка є вдалим варіантом, коли хочеться виглядати неперевершено, не жертвуючи при цьому шиєю в прохолодну пору.
Вам знадобиться
  • - два мотка пряжі по 50 г
  • - прямі і кругові спиці №3
Інструкція
1
Берете дві нитки з двох мотків одночасно і на прямі спиці набираєте рівно 98 петель, при цьому необхідно чергувати 2 лицьові петлі з 2 виворітними. Однак вам починати треба з однієї лицьової, а далі продовжувати по вище вказаній схемі.
2
Як в першому, так і в інших 29 рядах закінчувати потрібно обов'язково однієї лицьової і однієї кромочної петлею.
3
Далі в'язати манишку потрібно за такою схемою: 1 петля кромочная, а потім реглана, за дві останні петлі до самого кінця ряду по черзі берете, і в'яжіть 10 петель лицьових і 2 реглана. Закінчуєте ряд, як і починали, тільки в зворотному порядку.
4
Зверніть увагу, щоб у вас вийшло рівно 8 ліній реглана.
5
Парні петлі реглана в'яжіть хусткової в'язкою. Такий же вузький в'яжіть 10 петель, розташованих між 4 і 5 регланом. Решта петлі реглана в'яжуться звичайної в'язкої (лицьові на лицьовій стороні, виворітні на виворітного).
6
З кожним новим поруч не забувайте додавати по ще одній петлі з двох сторін. З виворітного боку додаються петлі в'яжіть схрещеними лицьовими.
7
Наступні з 5 по 8 ряди в'яжіть точно також, тільки цього разу платочной в'язці піддаються непарні петлі реглана. Парні, в свою чергу, в'яжіть звичайної в'язкою.
8
У цих рядах також потрібно додавати по одній петлі з кожного боку, точно таким же чином.
9
Кількість рядів залежить від бажаної довжини майбутньої манишки. Коли даний виріб вже не поміщається на прямих спицях, перейдіть на кругові.
10
Починати завершувати в'язання манишки потрібно ще за 4 ряди. Ці останні ряди в'яжіть уже без додавання додаткових петель і тільки хусткової в'язкою.