Як відновити віддалений документ Word. відновлення видалених файлів word.

Досить неприємно втратити текстовий документ , в роботу над яким ви вклали багато часу і сил. Стрибки напруги, програмний збій або людська помилка - все це може привести до такого результату. Як же відновити документ ?
Інструкція
1
Знайдіть резервні копії файлів, які могли бути створені Word. Натисніть кнопку «Пуск» на робочому столі, виберіть «Пошук». Надрукуйте * .WBK в поле для пошуку, натисніть Enter і перегляньте результати знайдених файлів.
2
Використовуйте функцію автозбереження в Word. Відкрите меню «Файл» і виберіть функцію «Відкрити». Знайдіть в з'явилася папці файл, який бажаєте відновити, і якщо вам це вдалося, натисніть на кнопку «Відкрити і відновити».
3
Спробуйте пошукати файли, які могли були залишені на жорсткому диску в ході автосохранения в іншому місці або в іншому форматі. Натисніть кнопку «Пуск» на робочому столі і виберіть «Пошук». Введіть в рядку пошуку * .ASD, натисніть Enter і перегорніть вниз список знайдених результатів.
4
Знайдіть файли, які могли бути збережені як тимчасові. Через меню «Пуск» і за допомогою функції «Пошук» пошукайте документ и з маскою * .TMP. Це і є формат тимчасових файлів, які можуть відкриватися за допомогою відповідної програми текстового редактора.
5
Зайдіть в «Корзину» і подивіться, чи немає там файлів, які можуть бути видалені системою. Для цього на робочому столі натисніть на значок «Кошик». Виберіть «Перегляд» і функцію «Упорядкувати значки». Виберіть параметр «За датою» для того, щоб швидко знайти будь-які файли, які могли бути поміщені сюди за найближчі кілька днів.
Корисна порада
У додатку Microsoft Word переконайтеся, що функція автозбереження включена і працює належним чином, щоб не допустити втрати документів у разі раптового закриття програми. Для цього зайдіть в «Параметри» і виберіть вкладку «Збереження». Вкажіть інтервали часу, через які буде здійснюватися автозбереження документів. Також ви можете вибрати папку за замовчуванням, куди будуть відправлятися архівні копії.