Як робити розшивку.

розшивки шва - це укладання цеглин або плиток НЕ щільно один до одного, а з невеликим інтервалом. Добутий зазор заповнюють цементним розчином. Розшивання робить кладку більш щільною і водонепроникною, покращує зовнішній вигляд будівлі.
Інструкція
1
Власники старих будівель з цегляними стінами часто цікавляться, чи можна в їх випадку зробити розшивку . Щоб зробити розшивку на старих цегляних стінах, зчистіть старий розчин, використовуючи напилки різної форми і зубила. Потім підготуйте стіни, приберіть з них всю грязь. Для очищення стін використовуйте миючі прилади, які очищають забруднення за рахунок струменя води високого тиску.
2
Виконайте ґрунтовку швів, спеціальними грунтовими сумішами. В суміші обов'язково додайте антигрибкові і протисольові склади. Заповніть шви підготовленим розчином. Щоб розшивання і кладка виглядали професійно, підготуйте розчин потрібної консистенції. Якщо розчин буде занадто вологий, недостатньо розсипчастий, вам доведеться надлишки розчину вишкрібати з шва. Якщо ж розчин швидко застигає, то робота буде дуже важкою, а на швах можуть з'явитися темні відмітини.
3
Консистенцію розчину перевірте натисканням великого пальця на шов. Якщо залишиться чіткий відбиток, розчин не прилипає до пальця, значить, ви його підготували правильно. Чи не замішуйте відразу весь розчин, а готуйте його в міру потреби.
4
Існує декілька швів виконання расшівкі.Подрежьте розчин зі стіни кромкою кельми і обробіть його жорсткою щіткою, так щоб оголився заповнювач.
5
Для отримання увігнутого шва розчин зріжте урівень з поверхнею, а потім розшивкою проведіть уздовж шва. Такий шов підходить для стін зі старих цеглин, де вже не зробити розшивку з чіткою кромкою.
6
На стіні з нових цеглин варто виконати шов з двома скосами. Він не тільки акуратно виглядає, але і рятує від дощової води.Еслі будете робити прямокутний шов, то металевим або дерев'яним предметом з шва приберіть розчин на глибину 6 мм, потім його ущільните і злегка розгладьте розчин округлим нагелем або дранкою. Але не варто цей шов виконувати на зовнішніх стінах, так як він погано відводить воду.
7
Шов з одним скосом дуже хороший тим, що витримує наші суворі кліматичні умови. В цьому випадку розшивку робіть загостреною маленької кельмою. Закінчуйте обробку всіх швів розшивкою, яка схожа на столовий ніж, кінець у якого загнутий під 90?.