Як змінити іконку exe файлу. Як змінити частину файлу exe.

У користувачів Windows є можливість змінювати іконки виконуваних файлів на будь-які зображення на жорсткому диску комп'ютера. Значок можна вибрати шляхом зміни настройок безпосередньо в самій операційній системі.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по зображенню, яке ви хочете використовувати як іконки виконуваного файлу . Виберіть "Властивості" з контекстного меню. Перейдіть на вкладку "Загальні".
2
Подивіться на заголовок "Тип файлу " у верхній частині вікна. Перевірте, чи має зображення формат ".ICO". Закрийте вікно "Властивості". Якщо зображення має відмінний від ".ICO" формат, то поверніться на робочий стіл і запустіть веб-браузер.
3
Зайдіть на сайт http://iconverticons.com/. Натисніть на кнопку "Огляд" і виберіть файл зображення, який ви хочете використовувати в якості значка. Натисніть на ім'я файлу і виберіть "OK".
4
Клацніть по кнопці "конвертувати". Дочекайтеся завантаження нової сторінки з перетвореним в значок файлу зображенням. Натисніть клавішу "Завантажити ICO". Зверніть увагу на папку, куди буде відправлений перетворений в іконку файл.
5
Перейдіть до виконуваного файлу і клацніть на ньому правою кнопкою миші. Виберіть "Властивості" і перейдіть до вкладки "Ярлик". Натисніть кнопку "Змінити значок" в нижній частині вікна.
6
Виберіть в меню "Огляд". Знайдіть створену іконку, яку ви скачали раніше. Клацніть по назві файлу і натисніть "OK". Виберіть "Застосувати", щоб змінити значок.
Зверніть увагу
Вам не обов'язково потрібно використовувати ваші власні файли зображень для створення значка. Якщо ви хочете вибрати одну із стандартних іконок, що поставляються разом з операційною системою, просто виберіть необхідну, натиснувши у властивостях файлу "Змінити значок" і клавішу "Обзор".
Корисна порада
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням операційної системи, відмінної від Microsoft Windows, то процес зміни іконки файлу може бути трохи іншим. Сайт http://iconverticons.com/містить альтернативні для перетворення зображень в значок з розширенням, яке також підтримують системи Mac і Linux.
Іноді може трапитися так, що вас не влаштовує іконка тієї чи іншої програми і виникає бажання замінити її на іншу, яка, на ваш погляд більше для неї підходить. Що ж, зробити це зовсім не складно.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на іконку програми, яку ви хочете замінити і у вікні виберіть найнижчу сходинку - Властивості. У вікні, необхідно натиснути на кнопку "Змінити значок". Тепер перед вами віконце, в якому ви бачите шлях до виконуваного файлу програми та її поточну іконку. Натисніть кнопку "Огляд" і вкажіть місцезнаходження нової іконки.
2
Самі іконки можуть знаходитися безпосередньо в виконуваному файлі програми, в форматі ico, а так само в деяких бібліотеках dll. Якщо ви хочете скористатися стандартною бібліотекою іконок Windows, то вам потрібно буде вибрати тип файлів «бібліотеки» і в каталозі WINDOWSsystem32 знайти файли Pifmgr.dll, Shell32.dll, Netshell.dll або Wmploc.dll. Тепер натисніть на кнопку «ОК» і «Застосувати».
3
В інтернеті можна знайти безліч безкоштовних каталогів іконок, але багато з них знаходяться в форматі png. Для того що б скористатися ними, потрібно їх переконвертувати в формат ico. Зробити це можна різними способами, наприклад, скористатися безкоштовним сервісом http://converticon.com/. Натискайте кнопку Get Started, потім Browse. Виберіть тип файлів image (png, gif, jpeg), потім знайдіть той файл, який ви хочете конвертувати. Після цього натисніть Export. Вам запропонують вказати розмір майбутньої іконки. Залиште оригінальний розмір (за замовчуванням галочка стоїть на ньому). Тепер натисніть Save As і збережіть іконку в потрібному місці.