Як написати звичайний лист.

Сучасне суспільство стало настільки оперативним і комп'ютеризованим, що писати звичайні листи стало екзотикою. Деякі сучасні школярі поняття не мають, що є такі послуги, як відправка звичайного паперового листа. І дарма. Саме рукописне лист несе в собі істинну історичну цінність, передає тепло рук відправника, відображає настрій в почерку.
Вам знадобиться
  • - чистий аркуш паперу,
  • - конверт,
  • - ручка.
Інструкція
1
Для того щоб написати звичайне лист , насамперед визначитеся кому і куди воно буде надіслано. Знайдіть точна адреса: індекс (шестизначний код), країну, регіон, населений пункт, вулицю, будинок, квартиру. Дізнайтеся прізвище, ім'я та по батькові адресата. Сядьте зручніше, візьміть чистий аркуш паперу, ручку. І запасіться натхненням. Адже написати гарний лист - це як скласти ціле літературний твір.
2
Визначтеся зі стилем письма: ділове, любовне, дружнє. Від цього залежить застосування фраз, вживання стилістичних прийомів. Почніть з вітання, враховуючи правила етикету і пристойності. Не пишіть «Привіт!», «Салют!» І подібні вітання дорослим, літнім і незнайомим людям. Вітайте адресата, орієнтуючись на ваші з ним стосунки.
3
Потім можете запитати про те, як справи у адресата, тільки не «копайте» сильно вглиб душі, не питайте зайвого, щоб не образити. Узагальніть опитування до пристойного заочного співбесіди. Точний і швидкий відповідь ви все одно не отримаєте.
4
Далі вкажіть мета вашого листа, опишіть себе, своє життя, ваші справи (якщо це необхідно). Пам'ятайте, що не вся інформація буває корисною. Співвідносите, чи потрібно адресату знати про ваш спосіб життя. Оповідає про новини, які стануть цікавими читачеві письма. Повідомте про зміни, які торкнулися загальних тем.
5
Написавши лист , не забудьте попрощатися, побажати удачі і т.п. Не забувайте при цьому про правила етікета.Оформіте потрібну адресу, свою зворотну адресу (він стане в нагоді у випадку, якщо лист повернеться). Згорніть лист так, щоб воно помістилося в конверт. Запечатайте його. Віднесіть на найближче відділення пошти Росії. Там уточнять вартість відправлення. І чекайте відповіді.
Корисна порада
Індекс адресата можна дізнатися на пошті або в спеціальному довіднику індексів.