Як обрізати відео flv. Як зробити відео з відео відрізків.

Іноді в руки потрапляє відео з нестандартним розширенням flv. Зазвичай це файли флеш-відео і використовуються для надання відео-файлів в мережу інтернет сервісами Google, YouTube, Вконтакте та іншими.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Virtual Dub.
Інструкція
1
Відредагувати відео-файл формату flv може програма Virtual Dub. Скачайте програму з офіційного сайту за посиланням http://www.virtualdub.org/download.html і встановіть на комп'ютер. Запустіть додаток, якшо двічі по установчого файлу. Встановлюйте дане програмне забезпечення в системний локальний диск персонального комп'ютера.
2
Основне вікно програми нагадує собою звичайний програвач відео-файлів. Пункт меню Edit містить всі кнопки для роботи з перетворенням відео. Щоб встановити початок відрізка, пересуньте повзунок або скористайтеся пунктом меню Edit - Set selection start або Edit - Go to. В останньому випадку треба буде вказати номер кадру. Для позначки кінця відрізка виберіть пункт меню Edit - Set selection end. Збережіть новий відрізок за допомогою пункту меню File - Save stripped avi. Якщо вам потрібно склеїти відрізки, натисніть File - Append AVI segment.
3
Програма містить безліч фільтрів, застосувати які можна через пункт Video - Filters. Можна накласти звукову доріжку, зберегти звукову доріжку окремо і зробити розкадрування фрагмента відео-файлу і виконати інші операції за допомогою програми Virtual Dub. Програма доступна для скачування і не вимагає оплати. Ознайомитися з можливостями програми Virtual Dub можна на офіційному сайті або в розділі допомоги програми. В інтернеті можна знайти різні інструкції по використанню даного додатка.
4
Працювати з даним програмним забезпеченням зможе навіть початківець користувач. В цілому ж можна сказати, що можна обрізати будь-яке відео через дану програму, не залежно від формату. Завантажуйте нові відеоролики, переглядайте в даній програмі і редагуйте. Можна також створювати свої особисті відео, які далі можна викласти на відео-портал.