Як зробити поплавок.

Багато рибалки знають: для хорошої рибалки потрібна хороша вудка, волосінь, приманка і поплавок. За допомогою поплавка можна визначити, чи є клювання чи ні. Це дуже важливо, особливо якщо ви займаєтеся так званої «пасивної риболовлею», коли вудка стоїть собі на упорі, а ви відпочиваєте в стороні і чекаєте клювання. Ви можете самостійно зробити собі хороший поплавок самі, прочитавши перед цим дану інструкцію.
Вам знадобиться
 • Пінопласт мелкодисперсный;
 • Напильник;
 • Нож;
 • Клей;
 • Наждачная папір;
 • Зубочістка;
 • Сталева дріт;
 • Вантажило;
 • Водостойкая чорна фарба.
Інструкція
1
Отже, всі матеріали готові - можна починати. Візьміть шматок дрібнодисперсного пінопласту розмірами 12х1х1 см, напилком або ножем надайте йому веретеноподібну форму. Тепер візьміть наждачний папір (чим менше зернистість, тим краще) і відшліфуйте поверхню заготовки, щоб вона стала гладкою на дотик.
2
Після виготовлення заготовки для самого поплавка ви можете почати робити фурнітуру. Для цього візьміть шматок товстої і міцної сталевого дроту з діаметром приблизно 1 мм. Довжина шматка повинна складати 4-4,5 см. Так у вас вийде стрижень для кріплення поплавка.
3
Тепер візьміть дерев'яну зубочистку і на неї встановіть невеликий кульку або намистинку якогось яскравого кольору, щоб вона була добре помітна. Петлю для пропускання волосіні можна виготовити з шматочка мідної зволікання.
4
Після цього скористайтеся шилом для різання отворів у заготівлі, всі частини фурнітури змастіть гарненько клеєм і вставте їх у відповідні отвори на пенопластовой заготівлі. Дочекайтеся повного висихання клею.
5
Поплавок тепер потрібно забарвити. Краще скористайтеся для цієї мети водостійким чорним лаком. Тільки не зафарбовуйте верхівку або пофарбуйте її білим кольором. На антену краще нанести фарбу яскраво-червоного кольору.
6
В довершення утяжелить поплавок так, щоб при зануренні його в воду стирчав тільки його кінчик з антеною.
Корисна порада
Щоб забезпечити собі успішний улов в різних умовах, краще беріть з собою на кожну рибалку відразу кілька повідків, розрахованих на різні вантажі.
Виготовити поплавок з гусячого пера можна за 10-15 хвилин. Такий поплавок добре відчуває клювання і може прослужити кілька років. Він відмінно підходить для лову в умовах тихої погоди.
Вам знадобиться
 • - гусяче перо
 • - гострий ніж або бритва
 • - ножиці
 • - ніпельна гумка
 • - кольоровий лак
 • - наждачний папір
Інструкція
1
Поплавок, зроблений з гусячого пера - найпростіший вид поплавка, який можна змайструвати в похідних умовах. Якщо поблизу від місця, яке ви вибрали для риболовлі, є село або село, вам не складе труднощів відшукати пару махових пір'їн.
2
Зазвичай пір'яні поплавки використовують в тиху погоду, в місцях зі слабким перебігом і при лові з малої і середньої глибини. Головний мінус пір'яних поплавців - у відсутності можливості збільшувати вагу оснастки.
3
Поплавки з гусячого пір'я можна робити як з однією точкою кріплення до волосіні, так і з двома. Поплавці з однією точкою кріплення - більш чутливі, зате поплавки з двома точками кріплення краще пручаються хвилям і течією.
4
Вибираючи підходяще перо, переконайтеся, що воно не має дефектів - у нього немає задирів, зламів, тріщин. Знайти гусяче пір'я можна на берегах сільських водойм.
5
Видаліть пух і пір'я зі стержня за допомогою гостро відточеного ножа або бритви. Намагайтеся працювати акуратно - будь-який необережний рух може призвести до появи задирів на очинить. Оболонка стержня повинна залишатися неушкодженою, інакше вона втратить герметичність і поплавок буде вбирати воду.
6
Обробіть місця, очищені від пір'я і пуху, за допомогою наждачного паперу з дрібним зерном.
7
Деякі рибалки воліють використовувати поплавці з незабарвлених пір'я, так як вони не лякають рибу. Для того, щоб поплавок був більш помітний на водній гладі, можна пофарбувати його верхню частину кольоровим лаком (можна використовувати для цього червоний лак для нігтів).
8
Візьміть невеликий шматок ніпельної гумки і відріжте від нього один або два тонких шматочка (залежно від обраного вами способу кріплення поплавка до волосіні - в одній або двох точках). Акуратно надіньте гумове колечко на поплавок і пропустіть через нього волосінь.
9
Іноді рибалки майструють поплавки з гусячого пера, вміщеного в винну пробку. Такі поплавки дозволяють збільшувати вагу оснастки, можуть використовуватися при сильному вітрі і течії. Але пробковий поплавок з пера має ряд мінусів - зокрема, він недостатньо чутливий при клюванні дрібної й середньої риби.
Корисна порада
До того, як в побут увійшли поплавки заводського виробництва, виконані з синтетичних матеріалів, пір'яні поплавці були дуже популярні. А найпершим поплавком була звичайна дерев'яна паличка, прикріплена до волосіні.