Як прикрасити кульками зал. зробити цифри з кульок своїми руками будинку.

Оформлення повітряними кулями при проведенні різних заходів та урочистостей вельми популярно через відносну дешевизну і цілком презентабельного вигляду приміщення. Способів оформлення залу кульками - безліч, але створення свого особливого варіанту завжди індивідуально і залежить від конкретної ситуації. За основу можна взяти кілька базових елементів, які легко комбінуються між собою, а також можуть наштовхнути на якісь нові оригінальні ідеї.
Вам знадобиться
  • - латексні або фольговані кулі;
  • - ручний насос або балон зі стисненим повітрям/гелієм;
  • - волосінь;
  • - паперові або фольговані стрічки для зав'язування куль.
Інструкція
1
Продумайте дизайн оформлення приміщення, в якому проходитиме захід. Композиція повинна відповідати тематиці торжества: для весілля будуть актуальні фігури з куль у формі серця, лебедів, кілець; для дня народження будуть доречні букети з куль, окремо розташовані великі квіти з куль для моделювання, фігури у вигляді цифр, що позначають, який за рахунком день народження справляє іменинник або ювіляр.
2
Біля входу в святковий зал розташуйте надувні фігури з куль у вигляді клоунів чи казкових персонажів. Фігури різних персонажів в ріст людини можуть стати чудовим сюрпризом для винуватця торжества і гостей. Існують також і готові надувні фігури героїв мультфільмів, різних кумедних тварин. Щоб фігури не парили в повітрі, прикріпіть до них знизу невеликі важки.
3
Оформлення корпоративної вечірки надає велике поле для фантазії в плані вибору композицій з куль. Прикрасьте зал популярними персонажами, фігурами у вигляді пальм або навіть архітектурними спорудами з куль. Вибудувана в залі з куль Велика Китайська стіна стала б ефектним і досить символічним об'єктом на заході з нагоди візиту китайських партнерів.
4
Варіантом «на всі випадки життя», звичайно ж, є всілякі гірлянди з кульок одного або декількох контрастних кольорів. Ними можна прикрашати і стелю, розташувавши гірлянду по всьому периметру залу або спорудивши провисаючі під власною вагою «ламбрекени», і стіни, і сцену. Стіл, за яким сидять головні винуватці торжества, також можна красиво виділити витонченої гірляндою з кульок невеликого діаметра.
5
Прекрасне прикраса як для весілля, так і для інших урочистостей, - арки з повітряних куль. У поєднанні з штучними квітами або зеленими в'юнами вони виглядають особливо інтересно.Ви можете виконати арки з гірлянд, прикріплених до спеціального каркаса, а також з окремо прив'язаних до волосіні, наповнених гелієм куль на довгих нитках. Кінці арки другого типу (на волосіні) прив'язуються або до спинок стільців на необхідній відстані, або до кутів столу.
6
Якщо ви не хочете витрачати багато часу на створення складних фігур з куль, то просто наповніть велику кількість куль різного кольору гелієм, прив'яжіть до них довгі кучеряве стрічечки з кольорового паперу або сріблястої фольги і заповніть всі простір під стелею. Така святкова "хмара" з кучерявими "дождінка" безсумнівно підніме настрій вашим гостям.
Зверніть увагу
Наповнювати кулі гелієм бажано в день торжества. Щоб продовжити термін служби надутих гелієм куль, їх можна обробити спеціальним складом, розпиляним по їх поверхні.
Корисна порада
Професіонали рекомендують надувати кульки спочатку повітрям, а потім, випустивши його, наповнювати гелієм. Це дозволяє виключити витік гелію в разі, якщо куля виявився з браком, а також збільшити розмір наповнюваного гелієм кулі на 10%.