Як очистити золото.

Золоті ювелірні вироби мають звичай бруднитися і забруднюватися з плином часу. Жир, пил скупчуються на поверхні прикрас з дорогоцінних металів, а постійне носіння позбавляє їх блиску. Однак проблему цю легко виправити. Існує безліч способів для очищення золота. Можна зайти в будь ювелірний салон і здати свої сережки або кільця на чистку ультразвуком, деякі майстри її роблять безкоштовно. Але якщо цей варіант вам не підходить, спробуйте почистити прикраси в домашніх умовах.
Інструкція
1
Налийте в чашку теплу воду і додайте в неї кілька крапель нашатирного спирту. Опустіть золоті вироби в отриманий розчин і залиште на ніч. Вранці дістаньте прикраси, промийте під краном і насухо протріть їх м'якою ганчіркою. Цей спосіб чудово позбавляє метал від темних плям, але користуватися їм занадто часто не рекомендується.
2
Насипте розсипну косметичну пудру на суху м'яку ганчірочку, наприклад, фланель. Протріть цією ганчіркою прикраси. Потім начисто пополіруйте вироби з золота. Замість пудри можна використовувати розтертий в пил крейда або дитячий тальк.
3
Візьміть чисту зубну щітку з м'якою щетиною і будь-яку білу зубну пасту. Видавіть пасту на щітку і дбайливими рухами, не дряпаючи, почистіть золото. Потім промийте прикрасу під краном і витріть насухо м'якою ганчіркою.
Зверніть увагу
- Якщо хочете поставити експеримент, спробуйте замочити золоті прикраси в склянці з Кока-колою на декілька годин-Під час чистки не використовуйте тверді матеріали, наприклад, кусковий крейда - вони дряпають поверхню золотого виробу
Корисна порада
- В ювелірних магазинах продаються спеціальні набори для очищення виробів з золота в домашніх умовах