Як видалити лак для нігтів з одягу. Як видалити плями від лаку для нігтів.

Ви самостійно робили манікюр, і ось при нанесенні лаку одна крапля потрапила вам на одяг. Що ж робити? Не переживайте, є досить простий спосіб виведення лаку з одягу. Правда, для цього процесу доведеться витратити пару годин вашого часу.
Вам знадобиться
  • - ацетон або рідина для зняття лаку;
  • - бензин;
  • - гліцерин;
  • - пральний порошок;
  • - старе махровий рушник;
  • - паперові серветки;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Найголовніше правило - при попаданні лаку на одяг одразу ж намагайтеся його видалити. Інакше з висохлим доведеться провозитися значно довше.
2
Для початку обережно промокніть ватним тампоном залишки краплі, яка ще не встигла всмоктатися. Потім акуратно зніміть з себе забруднену річ.
3
Після перевдягання підготуйте стареньке махровий рушник або м'яку бавовняну тканину. Складіть їх у кілька разів. Зверху покладіть шар простих паперових серветок.
4
Акуратно виверніть забруднений річ і покладіть її лицьовою стороною плямою на шар серветок.
5
Візьміть свою рідину для зняття лаку , якою ви перед цим видаляли старий лак з нігтів , і піпеткою акуратно крапайте її на виворітну сторону плями. При цьому стежте, щоб утворилася кольорова рідина стікала на серветки. Робіть це повільно і ретельно, поки не побачите, що пляма майже зникло.
6
Потім візьміть рідину, що залишилася або ацетон, ще налийте на залишки плями і ретельно потріть річ руками. Краще цю процедуру виконувати в рукавичках, які йдуть в комплекті фарби для волосся. Можна ще на закінчення потерти пляму губкою, змоченою в бензині. Якщо залишилися сліди від металевої пудри - протріть їх гліцерином.
7
Після цього зробіть мильний розчин теплої води з порошком і ретельно поперіть одяг. Якщо у вас річ з тонкої тканини, тоді використовуйте засіб для прання делікатних тканин. Добре прополощіть кілька разів, щоб видалити запах ацетону.
8
Повісьте сушити на свіжому повітрі або в продувається приміщенні.
9
Врахуйте, що пляма треба спочатку видалити, а тільки потім прати. Інакше, якщо ви відразу ж виперете річ в гарячій воді, без попереднього очищення рідиною для зняття лаку , то видалити пляму вже буде неможливо. Не використовуйте цю рідину для видалення лаку з ацетатної і флуоресцентної тканини, так як ацетон просто роз'їсть вашу річ. Виконуйте всю цю процедуру при відкритому вікні або на балконі. По закінченні роботи добре провітріть приміщення.