Як відгадати слово по буквах.

Ігри на вгадування слів по буквах прекрасно розвивають почуття мови, тренують мислення і увагу, тому часто пропонуються у всіляких вікторинах і турнірах. Крім того, рішення різного роду завдань на складання слів підвищує концентрацію уваги і розвиває пам'ять. Є безліч різновидів такої мовної гри, але найбільш поширені три з них.
Інструкція
1
Якщо в слові невідомі ніякі букви, і потрібно вгадувати слово, називаючи по одній (як в передачі «Поле чудес»), спочатку намагайтеся відкрити найбільш уживані літери мови. У російській мові такими буквами вважаються: голосні - о, а, е, і, приголосні - н, т, р, с. Саме тому багато гравців у передачі «Поле чудес» називають ці букви першими, якщо, звичайно, відразу не знають відповіді на питання. Коли вам будуть відомі хоча б дві літери, починайте підбирати можливі варіанти.
2
Якщо вам потрібно скласти слово з вже наявних букв (як в різних телевізійних вікторинах), то для початку закрийте очі, а потім знову відкрийте і подивіться на весь набір букв в цілому. Сприйняття часто дуже швидко підказує, в яке слово можна скласти дані літери. Наприклад, якщо в Шифр Р С Т О А К Й просто уважно розглядати букви, то вони ніяк не складуться в слово. Але якщо дивитися на все слово в цілому, досить швидко можна здогадатися, що зашифровано слово «Налаштування». Але є і більш складні випадки, коли літери, в слові стоять поряд, в шифрі розташовані далеко один від одного. Наприклад, в Шифр Про Т Б З Р К А А В цьому випадку доведеться складати можливі пари і трійки букв. Як тільки ви виявите пару або трійку букв, з яких починається слово, ви вгадаєте слово. В даному випадку, виявивши поєднання «КОН» ви без зусиль відгадаєте слово «Контрабас».
3
Якщо ви граєте в «Дешифровщик», аналогічний тому, що використовувався в грі «Найрозумніший», то ваше завдання ускладнюється - в цьому завданні використовуються не тільки букви, але й цифри. Слово представлено в числовому варіанті, а вам потрібно знайти букви, що ховаються під цифрами. Тут також починайте вгадувати слово з перших двох-трьох букв. Наприклад, дано шіфр1 1 6 3 1 5 6 Спробуйте підібрати перші дві букви. Так як під цифрою 1 можуть ховатися тільки літери А, Б і В, то швидше за все одна з перших одиничок - голосна, буква А. Отже, слово починається або з АБ, або з АВ, або з ВА, або з БА. Візьміть яку-небудь букву з тих, що ховаються під цифрою 6 і спробуйте підставити до вийшов варіантами: АБР, БАС, БАР, ВАС, ВАР, ВАТ, БАТ і т.д. Під цифрою 3 ховається тільки одна голосна, яка, швидше за все, і буде наступною. Якщо спробувати підставити її в отримані поєднання, може вийти ВАРІ. Тут вже можна здогадатися, що зашифрованому було слово «Варіант».