Як приховати курсор. прибрати курсор з гри.

Не витрачайте нерви даремно, зробіть так, щоб знаходиться в бездіяльності курсор мишки не маячила перед очима. Нехай він не заважає в процесі набору тексту з клавіатури, не потрібен курсор і під час ігрових баталій.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Програма Cursor Hider.
Інструкція
1
Під час роботи з текстом, особливо, коли використовуються специфічні форми невеликого розміру, курсор заважає і загороджує огляд. Щоб вирішити цю проблему скористайтеся утилітою Cursor Hider. Програма не тільки задовольнить вимоги щодо курсор а, а й виконає безліч інших функцій.
2
Встановіть програму в систему - цей процес не займе багато часу. Зверніть увагу на значок програми, ви знайдете його на панелі задач, поряд з мовною панеллю. Натисніть на цей значок, керуйте роботою утиліти з меню програми.
3
Врахуйте, тепер, коли ви будете працювати з текстом, а миша перебуватиме в бездіяльності, курсор зникне сам. Торкніться миші рукою - курсор відобразиться знову.
4
Меню програми англійське але, навіть не володіючи мовою, ви легко розберетеся в настройках - вони прості й зрозумілі. Роботу програми можна зупинити - скористайтеся пунктом Disable. При цьому значок програми змінить свій вигляд - він стане перекресленим. Щоб робота утиліти відновилася, скористайтеся цим же пунктом.
5
Задайте свого додатком зручні настройки. Натисніть вкладку Options, ви побачите вікно налаштувань, яке називатиметься Cursor Hider options. Вікно управляє декількома параметрами. Налаштуйте параметри відключення курсор а. Задайте час відключення курсор а, кількість натискання клавіш. Все настройки призначаються за бажанням.
6
Крім вищевказаних функцій програма може працювати менеджером - управляти іншими додатками. Виберіть вкладку Application Launcher задайте настройки для перемикання кнопок клавіатури. Просто натискайте настроюються клавіші два рази, потрібні налаштування включатимуться. Наприклад, натисніть Numlock, Scrollock, Capslock виберіть ім'я та вкажіть для виконуваного файлу шлях.
7
Вивчіть додаткові параметри програми. Наприклад, вкладка Other options дозволяє налаштувати браузер. Встановіть відкриття призначених посилань у новому вікні. Призначте праву клавішу миші в якості колеса прокрутки.
Зверніть увагу
Для відключення курсора служать спеціальні API функції, вони працюють тільки в іграх.
Корисна порада
Для цих функцій можна використовувати й інші програми, наприклад Unclutter, утиліта зручна при читанні електронних книг.
Ви напевно помічали, як заважає курсор при наборі тексту за допомогою клавіатури. Здавалося б, він приймає графічний вигляд тонкого інструменту, але якщо поле для введення тексту невеликого розміру, то це змушує понервувати. Для того, щоб не витрачати нерви даремно, варто додати одну програму до вашої колекції.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Cursor Hider.
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити Cursor Hider. Ця програма дозволяє ховати курсор під час введення тексту, який завжди наполегливо закриває необхідні нам букви. Крім своїх чудо-властивостей ця програма виконує безліч інших обов'язків, покладених на неї розробниками. Вона дозволяє замінити багато інших програм. Після запуску програми в треї з'являється значок стрілки (іконка Cursor Hider) .Для того, щоб призупинити на деякий час роботу програми, необхідно натиснути правою кнопкою миші на значку в треї і вибрати пункт Disable. Значок прийме вид закресленої стрілки.
2
Для переходу до налаштувань програми натисніть рядок Options, яка знаходиться нижче Disable. У вікні, виберіть вкладку Cursor Hider і відзначте галочкою пункт Quantity of keystrokes to hide mouse cursor. Тут знаходиться 2 надбудови: - приховування курсора через заданий час (рекомендується значення - 2-3 секунди); - приховування курсора за кількістю кліків миші (як правило, 2 або 3 кліка).
3
У наступній вкладці Application Launcher є можливість запуску програм, встановлених на комп'ютері, за допомогою подвійного натискання на рідко використовувані клавіші. Це NumLock, CapsLock і ScrollLock. Для додавання файлів програм клавішам натисніть на значок відкритої папки.
4
Наступна вкладка Keyboard Layouts Switcher дозволяє управляти розкладкою клавіатури. Корисна функція. Напевно ви помічали за собою, що можете надрукувати багато тексту, не дивлячись на монітор, але на іншій мові. Ця програма повністю виправить дане непорозуміння.