Як в'язати спицями бере.

Актуальність в'язаних виробів зовсім не залежить від примхливості настільки мінливих модних тенденцій. Для новачків і майстрів рукоділля існує безліч різної складності схем, за якими можна в'язати спицями бере під певну деталь гардероба.
Інструкція
1
Перед тим як почати в'язати спицями бере, для визначення щільності полупатентного візерунка, зробіть для себе маленький зразок. Пропонована схема розрахована на 11 петель і 15 рядів, при щільності у висоту і ширину 10 см. Якщо є якісь невідповідності даного зразка з вашим, спокійно вносите свої корективи.
2
Вспомогательной ниткою, яку надалі обов'язково прибираєте, обводьте великий палець на лівій руці. Основна ж нитка обводиться навколо вказівного пальця тієї ж руки.
3
Візьміть спиці № 3, 5 і одночасно з допоміжною ниткою першу петлю робите звичайним способом: спочатку спицею захоплюєте нитка основний пряжі безпосередньо під допоміжної ниткою.
4
Решта ж петлі необхідно набирати наступним способом: проведіть спицю під пряжею, а потім і під допоміжної ниткою. Зверніть увагу, щоб петля у вас вийшла з-під пряжі на вказівному пальці. Разом у вас повинна вийти петля з двох ниток.
5
В першому ряду першу петлю знімайте і не пров'язуйте, а другу в'яжіть лицьовій. І так чергуйте до самого кінця ряду (88 петель).
6
У другому ряду провязани петлі знімайте, а не провязани в першому ряду в'яжіть лицьовими.
7
Наступні 7 рядів в'яжіть гумкою, чергуючи одну лицьову з виворітного.
8
Беріть спиці № 4,5 і в'яжіть полупатентним візерунком ще 18 см. Для цього перший ряд складається з кромочної, лицьової і накиду, потім петлю знімайте і так само продовжуйте до кінця ряду. Остання петля повинна вийти лицьовій. Другий ряд починайте з кромочної, потім лицьовій петлею пров'язуйте зняту разом з накидом, далі йде виворітна і лицьова. Два цих ряду чергуйте між собою.
9
Коли ви пров'яжете 18 см, зробіть зменшення: захопіть 2 лицьові і 1 виворітну разом з лицьового, а далі йде виворітну пров'яжіть виворітного. І так до самого кінця ряду.
10
Далі проробляйте гумкою 1х1 ще 3 ряди.
11
Пов'язане виріб зшиваєте вертикальним трикотажним швом, а спандексом протягуйте нижній край гумки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SwcRlfqZSh8
Зверніть увагу
Бере можна назвати яскравим аксесуаром, добре доповнюючим будь стиль. Його можна пов'язати самостійно, виділивши пару годин свого часу і 200 г пряжі.
Корисна порада
Якщо Ви є новачком в області в'язання, рекомендується використовувати спеціальні схеми