Як зробити двоярусні дитячі ліжка. захист від пденія з 2 ярусу ліжка.

Двох'ярусне ліжко дозволяє заощадити в дитячій багато корисної площі, де можна розмістити шафу, книжковий стелаж або письмовий стіл. Крім того, дітям дуже подобається спати на двоповерхової ліжка . Дитячу двоярусну ліжко, можна зробити її самостійно.
Вам знадобиться
  • - Дерев'яні щити;
  • - матраци;
  • - дерев'яні бруси;
  • - декоративні болти;
  • - саморізи;
  • - клей для дерева;
  • - дерев'яні дошки.
Інструкція
1
Намалюйте схему ліжка із зазначенням розмірів всіх складових: односпальні матраців і дерев'яних коробок під них; опорних стінок; боковин, що закривають матраци; бортиків для захисту від падіння дитини з верхнього ярусу і сходи.
2
Для двох опорних стінок добре підійдуть плити з деревної стружки висотою 1550 х 730 х 20 мм. Також можна використовувати фанеровані щити, залиті нітролаком, щитки або широкі дошки. Стандартні сітки від куплених дитячих ліжечок або звичайні односпальні матраци закріплюються між опорними стінками. Останні повинні бути в коробці або дерев'яній рамі. Просвердлите отвори в точках, попередньо відзначених на опорних стінках відповідно виробленим замірами. Сітки прикрутите до стінок чотирма болтами з декоративними хромованими головками. Якщо опорна стінка виконана з двох щитків, то для більшої міцності закріпіть матраци, вкручуючи по два болта в кожен щит.
3
Для кріплення матраців без дерев'яної рами зробіть між опорними стінками обрешітку. Для цього кілька дерев'яних брусів прикріпіть саморізами або болтами між собою і до стінок. Прикріпіть також вирізану «гребінець» з 4-хсантіметровимі прорізами.
4
Чотири дошки для боковин, що закривають сітки, довжиною 1200 мм і шириною 200 мм закріпіть сполучними шпильками. Для додання конструкції жорсткості затягуйте болти сильніше, щоб дошки впритул притиснулися до спинок. Якщо ви вирішили не закривати матраци, можете прикріпити дерев'яні декоративні плитки-щитки. Для другого ярусу щитки встановлюйте вище, щоб дитина не впав.
5
Сходи можна зробити спереду або встановити знімну, якщо спинки ліжка суцільні. Відступивши 250 мм від опорної стінки, болтами прикріпіть до сітці щиток і з'єднайте його паличками з щитком стінки. Якщо ж опорні стінки зроблені з дощок, то встановіть драбину між ними. З твердої породи деревини зробіть палички? 18 мм і з'єднайте ними дошки спинки. Для цього в дошках просвердлите гнізда глибиною 4 см на відстані 10 см один від одного. Палички закріпіть в гніздах за допомогою клею.