Як заколоти гребінь. Як заколоти волосся гребінцем.

Останнім часом гребінь знову завоював лідируючі позиції в світі моди та краси. Зручний і надійний аксесуар для волосся здатний додати шику навіть найпростішій зачісці, головне, правильно заколоти його.
Інструкція
1
Виберіть гребінь , який вам до душі. Наприклад, вам може сподобатися вінтажний гребінець, що став популярним останнім часом, або гребінець з легким нальотом старовини. А може бути, незважаючи на модні віяння, ви віддасте перевагу гребінь зі стразами або дерев'яний гребінець з широкими зубами. Вибір за вами.
2
Якщо у вас довге волосся, то вам підійде романтична жіночна зачіска з заколи ззаду. Для цього злегка підкрутіть кінчики волосся за допомогою плойки. Підніміть пасма з боків, залишивши кілька локонів вільними. Зберіть волосся ззаду і заколіть гребенем нагорі.
3
Власницям довгого волосся варто порадити наступний вечірній варіант. Зберіть волосся у високий хвіст гумкою. Розділіть їх в хвостику на 8-10 пасм, однакових по товщині, нанесіть гель сильної фіксації або мус для волосся. Далі закрутіть волосся в джгути, які підійміть до основи хвоста і заколіть гребенем таким чином, щоб не було видно гумку. Можете скористатися кількома шпильками, заколюючи їх з боків і внизу хвоста.
4
Якщо у вас волосся середньої довжини, то віддайте перевагу більш креативну зачіску. Спочатку ретельно розгладьте волосся праскою по всій довжині. Зачешіть їх назад, потім розділіть на три однакові частини. Візьміть середню і акуратно подколіте її гребінцем наверх. Дві інші частини волосся залиште вільними.
5
Для довгих і середніх волосся призначена зачіска в японському стилі. Спочатку зберіть волосся у високий хвіст і розділіть його на дві частини, однакові по товщині. Тепер одну частину обмотайте навколо другої. Потім другу частину крутите навколо першої так, щоб в кінцевому результаті вийшов красивий пучок. Тільки обертайте вдруге в протилежному напрямку. Заколіть пучок зверху гребенем, а по центру прикрасьте китайськими паличками.