Як приклеїти стрази на скло. Чим приклеїти бісер до скла.

Існує величезна безліч прийомів декорування. У хід іде все: каміння, папір, тканину, черепашки, блискітки і, звичайно, ж стрази . Їх, як і будь-який інший матеріал, можна приклеїти на скляну поверхню. Просто виберіть потрібні інструменти і, природно, стрази .
Інструкція
1
Є кілька видів страз. Найпоширеніші - це стрази холодної фіксації, термоклеевие і пришивні. Пришивні стрази , виходячи з назви, пришиваються на тканину і мають спеціальні отвори для голки. Термоклейові стрази також розраховані на тканину. Вони спочатку мають клейову основу, за допомогою якої при термічній обробці, наприклад, праскою, приклеюються. Клейові стрази холодної фіксації приклеюються за допомогою клею і ідеально підходять для скляної поверхні.
2
Стразами можна прикрасити скляні рами, вітрини, посуд, вази, дзеркала. Практично будь-яку скляну поверхню можна декорувати, головне - щоб задумка поєднувалася з об'єктом творчості.
3
Стрази мають плоске дно, тому приклеїти їх не так вже й складно, на відміну від намистин і каменів. Перед тим як почати роботу, потрібно протерти робочу поверхню скла. Далі для роботи вам знадобиться клей. Бажано використовувати прозорий будівельний, так як він при висиханні непомітний і кріпить дуже надійно. Також можна спробувати «рідкі цвяхи». Вони продаються в будівельних магазинах за вельми доступною ціною.
4
Після того як клей обраний, можна приступати до найцікавішого - наклеювання. У даній справі потрібно бути акуратним і не переборщувати з клеєм. Нанесіть його на зворотну сторону страза, але не на всю поверхню, а по центру. Зачекайте секунд 20, але не затягуйте. Потім прикладіть до скла страз і натисніть. Клей трохи вийде за межі, тим самим щільніше буде прикріплений страз.
5
Приклеїти - це ще півсправи. Адже можна навмання накидати стрази , але чи буде це красиво? Перед тим як почати декор речі, продумайте всю композицію. Для зручності викладіть поруч на столі малюнок і страз за стразом переносите його на потрібну поверхню.
6
Після того, як скляна поверхня перетворилась, дайте їй гарненько просохнути. Час сушіння зазначено на тюбику з клеєм.
7
Крім прикраси стразами, скло можна розфарбувати, обсипати блискітками чи бісером. На все воля вашої фантазії.