Як пов'язати п'яту носка.

В'язання заняття не тільки цікаве і захоплююче, але також і корисне. Пов'язані своїми руками шкарпетки дуже теплі і практичні. Для того щоб зв'язати п'яту носка, потрібно знати основні принципи в'язання шкарпеток.
Вам знадобиться
  • спиці; основна вовняна нитка; навички рукоділля.
Інструкція
1
Шкарпетки завжди починають в'язати з гумки. На п'яти спицях набирають потрібну кількість петель. В'язання на п'яти спицях називається трубчастим або круговим. Кількість петель має дорівнювати потрібному розміру ноги. Щоб зняти розмір, потрібно виміряти щиколотку і отриманий результат помножити на три. Число петель має завжди ділитися на чотири.
2
Зв'язавши гумку, формують п'яту. Для цього в'язання розділити на 4 частини. Петлі 3-й і 4-й спиці при в'язці п'яти брати участь не будуть. Для зручності перев'язати все на одну спицю. Наступний етап - в'язання прямого полотна. Зв'язати потрібно панчішної в'язкою. Це буде висота п'яти.
3
Число кромок петель дорівнює кількості на одній спиці. Почати формувати п'яту. Збавляти петлі всередині.
4
Розділити петлі на 3 частини, якщо більше, додати в середню частину. Зв'язати петлі бічний (виворіт), потім середньої, збавляючи по одній петлі.
5
Останні петлі (виворіт) провязать разом з петлею іншого боку.
6
Кантову петлю потрібно зняти і підтягнути до спиці. Далі зв'язати всі петлі середньої частини.
7
Провязать разом з першою бічний і так повторювати всі ряди до кінця. Закінчитися все повинно на пров'язуванні лицьового ряду. Наприкінці залишаться петлі тільки середнього ряду.
8
Далі починають вив'язувати довжину носка. Носок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kdFq0vSHj-M
Зверніть увагу
Бавовняна тканина не буде зайвою, якщо необхідно зменшити знос.