Як вибрати натуральну шубу.

Шубка з натурального хутра - мрія багатьох жінок різного віку. Красива шуба дає не тільки відчуття тепла і затишку, але і робить даму ще прекрасніше і шикарний. Оскільки натуральне хутро сам по собі коштує недешево, то і вироби з нього вимагають значних матеріальних витрат. Тому до вибору натуральної шуби потрібно підходити відповідально.
Інструкція
1
При покупці натуральної шуби звертайте увагу на якість хутра. Здоровий хутро переливається і блищить на сонці, на дотик шовковиста і м'який. Якісна шкура на зворотному боці (без хутра) має білий колір. Якщо ви випадково помітите, що шкура жовтуватого відтінку з заломами і тріщинами, відмовляйтеся від покупки. Не соромтеся перевіряти хутро на міцність, злегка посмикавши його. Волоски у якісного виробу не ламаються і не випадають.
2
Изнанка у дорогий натуральної шуби ніколи не зустрічали знизу, а тому слід уважно оглянути внутрішні шви. У якісної шуби шви не проклеєні, рівні, акуратні і міцні. Проклеєну шубу купувати не рекомендується.
3
Самі шкарпетки шуби з хутра котика, видри, річкового бобра - в середньому 18-20 сезонів. За ними слідують хутро норки і каракуля - 9-10 сезонів. Досить шкарпетки також шуби з соболя, песця та овчини - 6-8 сезонів. Менш довговічні хутра нутрії, лисиці, ондатри, білки, шиншили і кролика - 2-4 сезону.
4
Завжди звертайте увагу на вагу шуби: занадто важке виріб одно, як і дуже легке, не є оптимальним варіантом. Якщо шуба занадто легка, значить, кушніри для економії хутра, швидше за все, сильно розтягували полотно, отже, готове виріб не буде міцним.
5
Стисніть хутро обраної шуби в кулаці, а потім розтисніть. Якісний хутро не злипнеться і швидко поверне попередній стан.
6
Відмовляйтеся від покупки навіть дуже красивою і модною шуби з такими дефектами, як: плями рожевого відтінку на поверхні хутра, вицвілий або запилений хутро, нерівно стрижене хутро.
7
Нерідко натуральні шуби майстерно підробляють. Особливо це стосується хутра норки, за який недобросовісні продавці видають хутро бобра. Однак в останнього хутро більш жорсткий і трохи колючий, тоді як норка м'яка і легка. Шубка з шиншили повинна складатися з окремих шматочків, розмір яких не більше чоловічої долоні. Якщо ж ви помітите, що шматочки набагато більше, то вам намагаються продати шиншиллового кролика.