Як полагодити мопед.

Проходить якийсь час - і ви розумієте, що пора ремонтувати ваш скутер. Найкраще, звичайно ж, звернутися до професіоналів, тоді ваші ремонтні роботи не затягнуті і ви будете впевнені в їхній якості. Але деякі деталі, все ж, можна спробувати відремонтувати самостійно.
Інструкція
1
Щоб відремонтувати передні стійки амортизатора, необхідно спочатку зняти їх зі скутера. Для цього спочатку зніміть переднє колесо і звільніть обидві стійки. Відкрутіть гайки, вийміть їх, а потім вже витягуйте спочатку одну, а потім і іншу стійку. Очистіть з них бруд і промийте в бензині.
2
Зніміть гумовий пильовик зі стійки. Далі дістаньте стопор з гнізда. Робіть це за допомогою шила або дуже тонкої викрутки. Затискайте хромований шток в лещата. Стійку ставте зручним чином і намагайтеся тягнути. Вставте заздалегідь підготовлену вісь в отвір для осі колеса, бийте по ній молотком, у напрямку виходу штока назовні. Але будьте обережні. Вдарте всього пару разів, і конструкція сама зрушить з місця. Все акуратно вийміть, очистіть і огляньте. Промийте добре цей вузол в бензині. Зніміть втулки з штока і оцініть їх знос.
3
Після цього зніміть з штока пружину заспокоєння. У стійці залишилася головна пружина, її необхідно дістати, і не забудьте при цьому в самій глибині гумовий відбійник. Скористайтеся довгою викруткою або вузькими щипцями. Після цього очистіть ретельно внутрішню поверхню стійки.
4
Після розбирання та перевірки запчастин можете вдосконалити свої стійки. Для цього поставте по дві пружини клапанів від машини в ряд на амортизацію, а також по одній пружині на заспокоєння в окрему стійку. Використовуйте при цьому наждачний розгортку в електродриль.
5
Далі переходите до виготовлення нових втулок. Цю роботу доручіть досвідченому токарю. Віддайте йому шток, старі втулки зі стійкою. Врахуйте, що виготовляти втулки з алюмінію не можна, так як вони моментально прийдуть у непридатність.
6
Після цього перевірте шток. Не турбуйтеся, якщо він виявився іржавим. Але якщо ви, все ж, хочете замінити його, тоді замовте новий на заводі.
7
І заключна процедура - ретельна мастило. Просвердлите в нижній втулці, яка знаходиться в самому низу стійки, невеликі отвори, площею близько 0.5 кв.см. Тоді масло з дна стійки не перешкоджатиме роботі пружинного механізму.
8
Після цього зберіть стійку в зворотному порядку. Не забудьте в першу чергу поставити гумовий відбійник. І обов'язково перевірте, поставили ви на місце стопорне кільце.