Як приклеїти на рідкі цвяхи.

Рідкі цвяхи - це клей, який використовується в будівництві. Він розроблений на основі полімерів та каучуку. Клей «рідкі цвяхи » у продаж частіше надходить в картриджах, їх ємність 310 мл. Досить однієї краплі такого клею, щоб утримати вантаж вагою до 40 кілограмів.
Інструкція
1
Якщо звичайні цвяхи псують поверхню і іржавіють, то рідкі цих недоліків не мають. Їх використовують, щоб приклеїти стельові та стінові панелі, дерево, гіпсокартон, деревоволокнисті і деревостружкові плити, вироби з металу і т.д. Їх можна використовувати для приклеювання до різних поверхонь, навіть шорстким і пористим. Але «рідкі цвяхи » бувають різних технічних властивостей. Одні призначені тільки для пластиків, інші використовуються тільки в сухих приміщеннях.
2
Щоб з'єднання за допомогою рідких цвяхів було надійним і міцним, дотримуйте найпростіше вимоги: уважно прочитайте інструкцію при виборі клею, врахуйте які поверхні, ви будете склеювати, при якій температурі.
3
Заздалегідь підготуйте поверхню. Простежте, щоб вона була сухою, чистою і знежиреної. Якщо ви приклеюєте легкі матеріали, то клей нанесіть точково, якщо важкі, наприклад плитку, то в цьому випадку клей нанесіть змійкою.
4
Після того як вже ви нанесли клей на наклеюваний фрагмент, притисніть його до основи, злегка поверніть, це необхідно для того щоб клей добре розподілився по всій поверхні, і при необхідності потримайте, щоб він схопився. Сохне клей від 12 до 24 годин. Час залежить від температури повітря, товщини нанесеного клейового шару.
Зверніть увагу
Є рідкі цвяхи, які стійки до грибків і не бояться вологості, інші не містять шкідливі компоненти, четвертими можна приклеїти все підряд, у п'ятих підвищена міцністю і вони швидко схоплюються. «Нейтральні» цвяхи виготовлені на водному розчиннику. Тому вони екологічно чисті, не приносять шкоди здоров'ю. Але водним клеєм ви не зможете приклеїти метали, його не можна застосовувати при негативних температурах. А цвяхи виготовлені на органічних розчинниках застосовують навіть при мінусовій температурі, крім того вони схоплюються міцніше. Але морозостійкий клей не можна вважати екологічно чистим, крім того кілька днів він зберігає дуже різкий запах.