Як зробити арахісове масло. Як зробити арахісаево масло будинку.

Останнім часом інтерес до цього гастрономічного продукту зростає, арахісова паста дуже популярна в англомовних країнах. Масло є одним з корисних продуктів, оскільки містить багато поживних речовин при невеликій кількості калорій.
Вам знадобиться
    • арахіс;
    • сіль;
    • рослинне масло;
    • цукрова пудра.
Інструкція
1
Візьміть арахіс, достатньо двісті п'ятдесят грамів горіхів. Очистіть їх від лушпиння. За допомогою блендера або кухонного комбайна подрібніть інгредієнт до консистенції порошку, в процесі додавайте сіль за смаком і три-чотири столові ложки рослинної олії. Щоб воно розподілялося рівномірно в суміші, час від часу перемішуйте склад ложкою і додавайте дві чайних ложки цукрової пудри.
2
Зробіть арахісове масло за рецептами трьох видів: хрустке, м'яке або низькокалорійне. Поживність і жирність продукту регулюється за допомогою рослинного масла. Оливкова, приміром, набагато калорийнее соняшникової. Але можете використовувати за смаком рапсове, горіхове або пальмове масло. Залежно від обраного, вихідний смак буде варіюватися.
3
розмазувати по хлібу м'яку пасту дуже обережно, оскільки вона виходить дуже тягуча. Якщо вам подобається саме така її консистенція, то збивайте продукт доти, поки всі складові інгредієнти не перетворяться в однорідну масу.
4
Спробуйте приготувати хрустке арахісове масло. Її легко намазувати на хліб, в процесі поглинання відчувається наявність в масі горішків, що надає продукту особливий смак. Щоб домогтися подібної консистенції, не слід довго збивати інгредієнти.
5
Їжте арахісове масло з чим завгодно: кашами, печивом, бананами, морозивом, хлібом та іншими продуктами. Можете вживати її як окремий самостійний продукт, дотримуючись почуття міри.
Зверніть увагу
Арахіс - один з найбільш частих і сильних харчових алергенів, тому перед вживанням, потрібно перевірити, чи є у дітей на горіхи алергія.
Корисна порада
У двох столових ложках арахісового масла міститься 8,5 грамів білка, кальцій, фолієва кислота, цинк, залізо, волокно, 200 калорій і 4 міліграма ніацину.