Як прати куртку з мембраною.

Мембранная куртка є незамінною річчю, особливо для гірськолижників і сноубордистів, так як вона дозволить завжди залишатися вам сухими, навіть якщо ви спітніли, виводячи піт назовні. А значить, не дасть вам замерзнути і захворіти. Однак не кожен власник такої речі знає, як правильно за нею доглядати і прати.
Інструкція
1
При покупці куртки з мембрани зверніть особливу увагу на етикетку. Кожен виробник повинен вказувати на ній всю інформацію про прання вироби і як за нею правильно доглядати (чи можна прасувати, відбілювати, як правильно сушити, а також інформацію про хімічній чистці).
2
Можна відразу сказати, що мембранні речі прати потрібно зовсім не так, як звичайні. Ні в якому разі не використовуйте пральні порошки з додаванням відбілювача і агресивними речовинами - вони поступово засмічують і зруйнують пори. Якщо на куртці вказано, що машинне прання дозволена, тоді рекомендується використовувати щадний режим без віджиму і сушіння, тому що від цього псується мембрана і порушується її тонка структура. При пранні використовуйте спеціальні миючі засоби, на яких вказано, що вони підходять для мембранних речей.
3
Можна прати куртку з мембраною вручну, використовуючи спеціальний засіб для очищення мембранних тканин Nikwax. Якщо річ не сильно забруднена, можна обійтися звичайним милом, а місце забруднення потріть щіткою для одягу. Повісьте сушитися річ в розправленому вигляді на мотузку або покладіть на чисте махровий рушник.
4
Після того як куртка висохне, використовуйте DWR, нанесіть цей засіб з балончика з розприскувачем на суху річ. Врахуйте, що дану просочення потрібно наносити тільки на чисте і сухе виріб. При нанесенні на брудний і вологий матеріал ви не доб'єтеся водоотталкивающего ефекту.
5
Не можна гладити мембранну куртку , так як при цьому може розплавитися синтетична верхня тканина і пошкодитися мембрана. Тоді куртку можна сміливо викидати, вона вже не матиме потрібного ефекту. Якщо ви будете дотримуватися всіх цих нехитрих правил, тоді куртка з мембраною прослужить вам справно і довго, не втративши при цьому свого зовнішнього вигляду, і буде радувати вас ще тривалий час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1zGElEa10WY