Як відправити безкоштовну смс з комп'ютера на стільниковий.

Для відправки безкоштовної смс з комп'ютера на стільниковий телефон необхідно мати підключення до інтернету, браузер, або спеціальні програми для обміну миттєвими повідомленнями. Відправлення безкоштовних смс має деякі обмеження, однак, використовуючи цю можливість в розумних межах, можна заощадити на смс значну суму.
Інструкція
1
Підключіться до інтернету, відкрийте браузер і зайдіть на сайт оператора зв'язку, абоненту якого ви хочете відправити повідомлення. На головній сторінці натисніть на посилання з написом «Надіслати смс ». Наступного веб-сторінці заповніть спеціальну форму відправки повідомлення. У її верхній частині напишіть номер телефону, а в нижній введіть текст. Перед відправкою встановіть час доставки смс , а також час, після якого повідомлення можна не відправляти (в разі втрати його актуальності). Крім цього, виберіть вид тексту, який буде використовуватися в смс - кирилиця або трансліт. Заповнивши всі необхідні поля натисніть на кнопку «Відправити». На наступній сторінці ви побачите відображення статусу повідомлення: «Доставлено» або «В процесі».
2
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму Mail.Ru Агент. Для використання даної програми попередньо зареєструйтесь на порталі Mail.Ru. Після запуску програми для виходу в мережу вам необхідно ввести свій e-mail і пароль. Далі в головному вікні програми клікніть на кнопку «Меню». В меню виберіть рядок «Додати контакт для дзвінків і смс ». У діалоговому вікні введіть номер телефону, на який необхідно відправити повідомлення і натисніть ОК. В результаті цього телефонний номер буде відображатися в контакт-листі Агента. Виберіть його подвійним кліком миші і в поле для введення тексту наберіть повідомлення, після чого натисніть кнопку «Відправити». Через деякий час (залежно від завантаженості сервера) на вказаний телефон прийде смс -повідомлення, яка буде підписана вашим логіном в Mail.ru.
3
Зайдіть на сайт smste.ru, і відправте безкоштовне повідомлення з його допомогою. Для цього прямо на головній сторінці сайту введіть номер телефону, текст повідомлення, а також підпис. Перед відправкою безкоштовного смс введіть код з картинки (капчу). Потім натисніть кнопку «Відправити». Повідомлення буде відправлено на вказаний номер.