Як лікувати утиск сідничного нерва.

При ураженні сідничного нерва виникають різні по інтенсивності болю по ходу його руху: в сідниці, попереково-крижової області, задньої поверхні стегна, стопі і гомілки. Крім цього, може утворитися оніміння шкіри цих областей, з'явитися відчуття печіння, поколювання або слабкість в м'язах.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно усунути фактор, що ушкоджує. М'язові спазми, запалення, набряки - все це можна зняти за допомогою ліків, постільного режиму, голковколювання, остеопатії та інших методів.
2
Коли гострий період позаду, продовжите лікування фізіотерапією, витягуванням поперекового відділу хребта, а також відновної гімнастикою для поліпшення кровообігу і зміцнення м'язів.
3
Згідно з народними рецептами для лікування сідничного нерва застосовуються такі методи. Візьміть 1 стакан муки і 3 столових ложок натурального меду. Потім змішайте ці інгредієнти і зробіть тісто без води. З отриманого тесту зробіть коржик, покладіть її на голе тіло прямо на область крижів, потім укрийте суміш целофаном і утеплите. Цей компрес протримаєте ніч. Вранці протріть хворе місце теплою водою. Так робіть 3 дні. Болі повинні пройти з першого разу.
4
Візьміть 1 флакон потрійного одеколону, анальгіну 6 таблеток. Таблетки протріть в порошок і засипте в одеколон. Після цього залийте в отриману суміш один флакон 5% аптечного йоду. Дану рідину настоюйте 3 дні. Потім втирайте її в хворі місця на ніч. Обов'язково утепляйте оброблені місця.
5
Візьміть 1 стакан паростків картоплі і залийте їх стать літром горілки. Дану рідину настоюйте 14 днів в темному місці, щодня обов'язково струшуйте. Після цього втирайте суміш у хворі місця, потім утепляйте.
6
У тих випадках, коли ніяке консервативне лікування сідничного нерва не усуває больові відчуття, доводиться вдаватися до хірургічного втручання. Вибір операції може залежати безпосередньо від причини утворення невралгії сідничного нерва .
7
При медикаментозному лікуванні защемлення сідничного нерва спочатку призначаються знеболюючі, а також протизапальні засоби, такі як «Ібупрофен», «Диклофенак», «Ортофен».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8lcDLJUeWHU
Зверніть увагу
При виявленні захворювання защемлення сідничного нерва лікування необхідно почати якомога швидше. Багато хто задається різними питаннями, виявивши, що затиснений сідничний нерв: як лікувати його ефективно, як лікувати защемлення сідничного нерва, як лікувати запалення сідничного нерва і як вилікувати сідничний нерв в домашніх умовах?
Корисна порада
Оскільки, якщо защемлення сідничного нерва викликано міжхребцевої грижею, то можливо, необхідно хірургічне втручання. Ефективним способом лікування защемлення сідничного нерва є фізіотерапевтичні процедури: - Магнітотерапія - щодня виконувати фізичні вправи, сприяючі звільненню сідничного нерва і зміцненню опорно-рухового апарату; - Виконувати всі розпорядження лікуючого лікаря і тоді вам гарантовано якнайшвидше вилікування.