Як зібрати букет.

Сучасні флористи вміють складати дивовижні за своєю красою і гармонійності букети з живих квітів. Але навіть найгеніальніші на світі флористи - такі ж люди, як і ми. Для складання ідеальних з точки зору флористики букетів потрібно, звичайно, багато вчитися. Але просто хороший і красивий букет можна зібрати і самим, користуючись представленими нижче порадами.
Інструкція
1
У весняному букеті краще поєднувати максимум трьох відтінків. Крім того, бажано, щоб квіти також були підібрані в єдиній кольоровій гамі. Приміром, коли ви складаєте весняний букет з світло-лілового бузку і тюльпанів, останні не слід вибрати жовтими або ж червоними, інакше букет буде виглядати надто строкатим.
2
А тепер щодо видів квітів. Їх може бути в букеті декілька. Розміри і фактури квітів ви можете сміливо поєднувати. Гладкі, махрові, голчасті, великі і маленькі голівки квітів - брати можна будь-які. При цьому, квіти з дрібними віночками або блідою забарвленням поміщаються по краях букета, а великі й яскраві повинні займати місця ближче до центру.
3
Обережно поєднуйте прості і складні квіти. Пояснимо: ніжні і такі прості польові ромашки, конвалії або нарциси не варто поєднувати з яскравими і екзотичними орхідеями або тропічним антуріумом. Такі букети без смаку виглядають. А ось неординарні польові квіти (солидаго, польовий ірис) можна поєднувати з будь-якими квітами, витримуючи їх в одній колірній гамі.
4
Не може бути в букеті багато зелені. Різноманітна зелень доповнює букет і її також слід підбирати за правилом поєднання фактур і розмірів. Наприклад, до повітряної гілочці аспарагуса підійде щільний і різьблений пальмовий лист, що відливає глянцем. Тільки вкрай не рекомендується збирати букет так, щоб квіти ховалися за зеленню. Лише легкі злаки можна розташовувати вище всього букета в цілому.
5
Квіткова композиція буде цікавіше виглядати, якщо використовувати квіти в різних стадіях розпуску. Комбінування тугих бутонів з розкрилися повністю і не повністю квітами буде вдалою затією.
6
Розташування квітів теж є важливою деталлю: вони повинні в букеті вільно виглядати, а не бути збитими в одну купу.
7
Бажано також, щоб висота квітів теж була різною. Це допоможе додати вашому букету більше природності.