Як оформити візу в Ізраїль.

Для громадян РФ туристичні та одноразові візи в Ізраїль строком до дев'яноста днів недорогі і порівняно легко виходила. Оформлення візи не займає більше 20 днів. Її отримання зажадає від вас надання повного пакета документів.
Інструкція
1
Для того щоб зробити поїздку в Ізраїль , потрібно особливо уважно поставитися до підготовки документів.
2
Зверніть увагу на термін закордонного паспорта. До нього ставиться вимога про його дійсності через ще щонайменше шість місяців після в'їзду в Ізраїль .
3
Необхідно мати квитки на літак, в яких буде вказана закрита дата вильоту. Це може бути також бронь або електронний квиток.
4
У вас на руках має бути підтвердження з готелю про те, що ви дійсно забронювали номер на весь час перебування в країні.
5
У вас обов'язково повинен бути поліс медичного страхування і туристичний ваучер, якщо путівка оформлялася через туристичне агентство.
6
У випадку, якщо поїздка передбачає візит до лікаря, то на руках має бути документ про медичне обстеження, а якщо це споріднений візит, то - запрошення. Форма запрошення може бути будь-який: електронного листа, паперове або факс. Головне, щоб воно містило докладні відомості про який запрошує і опис діяльності запрошеного.
7
Крім того, від вас можуть зажадати докази того, що ви маєте достатньо коштів для проживання в Ізраїлі.
8
Заповніть анкети і прикріпіть фотографії в потрібних місцях.
9
Усі зібрані документи здайте в посольство Ізраїлю.
10
Остаточне рішення про те, дозволити або заборонити вам в'їзд в країну, приймає офіцер митної служби
Зверніть увагу
Практично неможливо отримати візу дівчатам нееврейской національності до 35 лет.Следует нагадати, що з кінця вересня дві тисячі восьмого року між Росією та Ізраїлем функціонує угоду, яка скасовує візи для жителів Росії, які відправляються в Ізраїль з короткочасною діловою або туристичною поїздкою , а також в гості до родичів або не більше ніж у тримісячний відпочинок. Однак безвізовий режим припускає, що поїздки будуть здійснюватися не частіше одного разу на півроку, і при цьому угода дійсно лише для осіб, які мають загальногромадянський російський паспорт.
Корисна порада
Документи після їх подачі знаходяться в Консульстві Посольства Ізраїль від 2 до 3 тижнів. У виняткових випадках за рішенням Консульства Посольства Ізраїль термін виготовлення візи можуть скоротити. Тому слід завчасно планувати отримання візи в Ізраїль.