Як отримати канадську візу.

До оформлення канадської візи потрібно підійти з великою відповідальністю, оскільки достатньо складно стати тимчасовим резидентом цієї країни. Прийняття візових рішень відбувається в Москві, але особиста присутність туриста не потрібно.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт посольства Канади в Росії і ознайомтеся з усіма офіційними вимогами до шукача візи, рекомендаціями щодо заповнення анкети і дізнайтеся, які документи необхідно буде зібрати.
2
Виберіть тип візи, виходячи з мети поїздки в Канаду. Оформіть заяву на отримання дозволу для в'їзду в країну і заповніть анкету під назвою «Інформація про сім'ю» у двох примірниках. Ці два документи повинні бути складені таким чином, щоб переконати візового офіцера в наявності вагомої причини для відвідин Канади та довести ваше бажання повернутися в країну проживання. В список документів також входить закордонний паспорт, термін дії якого повинен закінчуватися не раніше півроку з моменту повернення з поїздки. Якщо раніше у вас був ще один закордонний паспорт, зніміть копії з усіх його сторінок.
3
Візьміть довідку з місця роботи, заповнену на бланку підприємства. Вона повинна бути завірена печаткою та підписом керівника, містити відомості про стаж роботи, дозволі на відпустку і середньомісячний дохід.
4
Зробіть 2 фотографії, мінімальний розмір яких - 35 на 45 мм. Особа має бути знята анфас і розташовуватися рівно по центру кадру. На фото також повинна бути видна верхня частина плечей. Зображення повинно бути кольоровим і чітким. Як фон прийнятні тільки світлі тони. Вираз обличчя зробіть спокійним, ніщо не повинно спотворювати вашу зовнішність, фотографії ретушувати можна.
5
Зберіть пакет документів, які говорять про вашу фінансової незалежності та сімейному добробуті. До них відносяться установчі документи, рекламні проспекти, рахунки та інше, що підтверджують стабільність підприємства або фірми, якщо ви є її власником. Крім того, можна додати копії документів про наявність прав власності, наприклад, ксерокопію договору купівлі-продажу на квартиру або земельну ділянку. Зберіть довідки про наявні рахунках в банках. Детально опишіть маршрут поїздки і прикріпіть до опису копії документів про бронювання готелів та квитків.
6
Як тільки ви зберете всі необхідні документи, зверніться в кур'єрську службу канадського посольства. У Росії такі послуги надає фірма Pony Express. Разом з передачею документів ви зможете здійснити оплату візових зборів.
7
Далі відбуватиметься розгляд заяви на протязі від 2 до 6 тижнів. Як тільки рішення про надання візи буде прийнято, документи відправлять назад в офіс кур'єрської служби. Фірма повідомить вас про отримання, і ви особисто зможете їх забрати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HW0wIfUz5Fw