Як зняти акумулятор Ford Focus. Як зняти акумулятор на форд фокус 2 відео.

На автомобілі Форд Фокус встановлена акумуляторна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 60 А-ч. Корпус і кришка акумулятора поліпропіленові. Кришка має отвори для доливання води та вентиляційні отвори і може бути оснащена індикатором щільності електроліту.
Вам знадобиться
  • Ключ з торцевою голівкою 10 мм і подовжувач.
Інструкція
1
Акумулятор має значну масу. Перед зняттям акумулятора упевніться: чи дозволяють ваші фізичні можливості підняти його. Вимикайте запалювання та все електрообладнання. Від'єднання проводів завжди починайте з дроти маси. На автомобілях з двигунами 1,8 або 2,0 л або турбодизелями перед зняттям акумулятора зніміть кришку повітряного фільтра.
2
Акумулятор на автомобілях Форд Фокус закритий пластиковою кришкою. Підніміть її вгору і зніміть її. Відверніть і зніміть болт кріплення мінусового проводу до маси кузова. Ослабьте гайку на наконечнику цього дроту. Притискну планку проводів акумулятора підніміть вгору, для чого попередньо відверніть гайку її кріплення.
3
Зніміть мінусовій і плюсовій дроти з відповідних клем акумулятора. Плюсової провід кріпиться окремої гайкою, і для його зняття послабте або відверніть її. Розкрийте тримачі проводів і відведіть убік провід маси. Уникайте випадкового замикання плюсового і мінусового проводу використовуваним інструментом. Уникайте випадкового торкання плюсовим проводом кузова авто.
4
Отожмите фіксатор на передній кришці АКБ і зніміть цю кришку. Для остаточного зняття батареї відверніть гайку кріплення притискної планки. При вийманні акумулятора з моторного відсіку утримуйте його міцно.
5
Установку проведіть у зворотному порядку. Перед установкою клеми і наконечники проводів відшліфуйте дрібнозернистим наждачним папером. При під'єднанні проводів їх полярність. Після їх підключення наконечники проводів і клеми акумулятора змастіть Литолом-24 або інший токопроводящей мастилом, що містить мідь. Підключення проводів завжди починайте з позитивного.
6
При заміні акумулятора, нову батарею встановлюйте тільки аналогічного типу, з повною відповідністю по силі струму і ємності. Марка нової батареї повинна бути рекомендована компанією Форд. При виникненні труднощів, зверніться до уповноваженого сервісну станцію за консультацією. Старий акумулятор ніколи не викидайте разом із звичайним побутовим сміттям. Викинете його на спеціалізованій звалищі для промислових відходів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PcMapd-Z3Lg