Як збільшити обсяг реалізації.

Існує всього 2 завдання, які залежить від виду бізнесу і є спільними для великого заводу і невеликої торговельної точки на ринку. Дані завдання необхідно вирішувати постійно, але остаточного рішення вони найчастіше не мають. Мова, звичайно, йде про скорочення витрат і зростанні обсягів реалізації . І якщо з економією витрат все більш-менш ясно, то питання збільшення продажів куди складніше. І проте, ця задача може бути вирішена одразу 4 способами.
Інструкція
1
Першим спосіб збільшити обсяг реалізації - керування ціною продажів. Крім традиційно застосовуваного методу - зростання відпускної ціни - компанії часто використовують інший підхід. Приміром, тимчасове зниження ціни з метою зміцнення позицій у новому сегменті ринку. Цей же спосіб може застосовуватися, коли у компанії є кілька напрямків діяльності. В цьому випадку вони можуть повністю покривати всі витрати підприємства, а продаж частини продукції за зниженою ціною приносити чистий прибуток. Надалі ціни підвищуються до середньоринкових.
2
Збільшити обсяг реалізації можна також через управління мережею збуту, через яку продукція доходить до кінцевого покупця. Зростання мережі реалізації може бути досягнутий через витіснення конкурентів з займаних позицій, а також через пошук нових можливостей для продажу продукції (пошук дилерів, розширення мережі дистрибуції).
3
Управління товарною пропозицією найчастіше призводить до збільшення реалізації компанії за рахунок зростання кількості продаваних товарів. Він може бути досягнутий за рахунок 2 напрямків роботи: поліпшення якості продукції та розширення (зміна) асортименту.
4
Управління просуванням в компанії, по суті, зводиться до використання методів маркетингу на підприємстві. Рекламні кампанії, акції та бонуси для дилерів, лотереї для покупців - все це способи закріпити у свідомості споживача потрібну торгову марку, попит на яку залишиться на стабільному рівні навіть після закінчення даних заходів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iQge7A9jPco
Основою успішного управління бізнесом є грамотне лавірування між трьома головними факторами: місткістю ринку, займаній часткою і одержуваної прибутком. Якщо уявити управління бізнесом з точки зору управління прибутком і через призму «Ринок-Частка-Прибутковість», то проблема, як збільшити обсяги продажів, вирішується постановкою і досягненням досить простих і логічно виправданих цілей.
Інструкція
1
Визначення об'єкта управленіяОб'ем продажів будь-якого підприємства розраховується твором місткості ринку в рублях на частку в процентах, яку воно займає. Управління ємністю ринку передбачає захист від імпорту, економічно-політичне лобіювання і масштабну рекламну підтримку споживання. Більшість підприємств, за винятком найбільших в своїх галузях, не мають таких серйозних можливостей. Тому для малих і середніх підприємств рішення задачі збільшити обсяги продажів зводиться до управління займаної на ринку часткою.
2
Збільшення мережі реалізацііУправленіе часткою ринку визначається відповідями на питання: «де продавати?», «Що продавати?», «Як продавати?». Можна збільшити обсяги продажів, або змінюючи мережу реалізації, або змінюючи асортимент, або змінюючи ціну. Першим способом є зростання мережі реалізації товару (де продавати). Рішення даної задачі зводиться до двох напрямків: • до конкурентної боротьби (витіснення конкурентів з займаних ними позицій, переманювання ключових клієнтів) • до пошуку нових можливостей та місць для продажів товару (розширення мережі дистрибуції, пошук нових дилерів) Результат проведених дій буде виражатися в отриманні нових можливостей реалізації при збереженні поточного асортименту і старих цін.
3
Розширення товарного ассортіментаОтвет на питання «що продавати?» Зводиться до наступних напрямах: • до управління якістю продукції • до розширення асортименту (дану стратегію часто називають «новий товар на старому ринку») Результатом дій по даному напрямку буде зростання продажів , досягнутий на старих ринках як за рахунок нових товарів, так і за рахунок зростання споживання старих.
4
Управління ценойОтвет на питання «як продавати?» Зводиться до управління обсягом продажів через: • Зміна цін • Управління продвіженіемРезультатом дій по даному напрямку є зростання обсягів продажів, досягнутий за рахунок проведення маркетингових кампаній та зміни асортиментних цін.
5
Комбінація стратегійПрі одночасному використанні описаних способів виникає ще стратегія, яку часто називають «новий товар на новому ринку». Суть її зводиться до пропозиції товару, не має аналогів, на новому ринку за цінами, які немає з чим порівнювати. Це досить ризикований крок, але при грамотному проведенні він здатний привести до ажіотажного попиту на товар. Далі можна буде використовувати стратегію зняття вершків. Таким чином, поставлена задача збільшити обсяги продажів буде вирішена.