Як укладати панелі ПВХ. оббити стелю пластиковими панелями при мінусових температурах.

ПВХ- панелі є одним з найбільш зручних матеріалів при обробці. Їх можна використовувати для покриття стін і стелі в приміщенні. Крім цього, з їх допомогою легко створюється додаткова стіна або будується невелике приміщення всередині іншого. Найбільш прийнятний спосіб монтажу ПВХ-панелей - на дерев'яний каркас. Він легкий, і якщо доведеться переробляти або прибирати побудоване, це не складе особливих труднощів. Укладати панелі ПВХ можливо навіть поодинці.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брусок;
  • - перфоратор;
  • - дриль з набором свердел;
  • - саморізи;
  • - гострий ніж ;
  • - рівень;
  • - лінійка
Інструкція
1
Визначте, яка кількість панелей ПВХ знадобиться. Для цього виміряйте площу того місця, де вони будуть встановлюватися. Візьміть з запасом, приблизно 10-15%. ПВХ панелі можна монтувати вертикально і горизонтально, на рівну і не на вирівняну поверхню. Щоб встановити панелі на стіну, візьміть рівень і визначте її кривизну. Для цього прикладіть його до стіни горизонтально і відзначте самі виступаючі ділянки. Виготовте каркас, найбільш прийнятний - з дерев'яних брусків. Їх перетин залежить від комунікацій, які проходитимуть за ПВХ панелями .
2
Візьміть дерев'яний брусок. Просвердлите в ньому заздалегідь отвори дрилем діаметром 4-6 мм. Прикладіть його на виступаючі ділянки стіни горизонтально і відзначте через них місця для кріплення дюбелів. Візьміть перфоратор і пробийте поглиблення победітовим свердлом (6-8 мм). Вставте дюбель. Візьміть брусок, в просвердлені отвори вставте саморізи по дереву. Прикладіть до стіни і прикрутіть його шуруповертом або вручну викруткою. Візьміть рівень або висок. Відзначте на стіні місце кріплення другого бруска. Закріпіть його, якщо від стіни буде занадто великий зазор, використовуйте дерев'яні підкладки.
3
Візьміть правило, металевий профіль для кріплення гіпсокартону або рівну планку висотою 2-2,2 м і прикладіть до двох прикрученим брусків. Найкраще прикрутите їх саморізами до них. Візьміть третій брусок і виставте його по рівню, який дасть вертикально встановлена планка. Прикрутите до стіни горизонтально третій брусок таким же способом, як і попередні.
4
Візьміть стартовий профіль для ПВХ-панелей і прикрутіть його вертикально саморізами (20-25 мм) до самого краю отриманої решітки (коротка частина має бути зверху). Також це потрібно зробити по всьому периметру ділянки. Відріжте гострим ножем потрібну довжину панелі і вставте в стартові профілі (пазом назовні). Прикрутите саморізами або пристреліть її до дерев'яної решітці меблевими скобами. Вставте в паз наступну панель ПВХ і також зафіксуйте її. Наберіть їх на стіні. Відміряйте від передостанньої ширину, включаючи всередині стартового профілю, відріжте вздовж панелі і вставте останню панель спочатку в паз, а потім в стартовий профіль, обережно відгинаючи верхню його частину.
Перед тим як купувати пластикові панелі , необхідно визначити необхідну кількість матеріалу, який знадобиться для виконання всього обсягу робіт. Для цього потрібно виміряти поверхню, яка підлягає облицюванні. Потрібно провести заміри периметра і висоти кімнати.
Інструкція
1
Для початку потрібно встановити дерев'яну основу-обрешітку. Для цієї мети рекомендується використовувати дерев'яні бруски. Відстань між закріпленими планками каркаса не повинно бути більше 50 сантиметрів. Знаючи розміри стіни, можна визначити кількість рядів обрешітки. Також її необхідно встановити по краях дверних і віконних прорізів.
2
Потрібно виконати розмітку стін. Для цього скористайтеся рулеткою. З її допомогою відміряйте відстань між брусками. Як і було сказано вище, воно не повинно перевищувати 50 сантиметрів. Якщо буде виконуватися вертикальна укладка, то панелі планки каркаса необхідно встановити горизонтально. Вертикальне розташування напрямних застосовується при горизонтальному монтажі панелей. Якщо ви плануєте кріпити обшивку похило, то несуча конструкція повинна складатися з вертикальних і горизонтальних планок.
3
Бруски необхідно закріплювати до стіни за допомогою шурупів. Перша панель встановлюється вертикально. Використовуйте для переконливості рівень. Після цього по довжині панелі в чотирьох місцях закріплюють скоби на середині відповідних брусків. Фіксація скоб виконується за допомогою цвяхів. Панель потрібно встановлювати таким чином, щоб її паз входив до кріпильну скобу.
4
Потім потрібно завести в паз встановленої панелі гребінь наступної. Виконайте з'єднання панелі по всій довжині, а потім зафіксуйте її за допомогою скоб. Аналогічним чином виконуються наступні дії. Для завершення обробки рекомендується використовувати погонажні вироби.
5
Щоб додати інтер'єру закінчений вигляд можна використовувати галтелі для згладжування переходу між стінами та стелею, фігурні плінтуси, які допоможуть згладити переходи, складні кути, що застосовуються для зашивання внутрішніх і зовнішніх кутів приміщень. Також в магазинах можна придбати лиштви для різних видів декоративного оздоблення.