Як удосконалити Ниву. нива шевроле регулювання маточини.

Популярний позашляховик Нива широко відомий і популярний у нашій країні. Основна його перевага - низька ціна пов'язана із застарілою конструкцією, і як наслідок, - з необхідністю багатьох удосконалень для забезпечення прийнятного комфорту, підвищення прохідності, потужності, динаміки та інших характеристик.
Інструкція
1
Встановіть релинги або багажник на дах. Це одне з найбільш недорогих удосконалень, просте в самостійному виконанні і популярне при використанні автомобіля як робочої конячки або для подорожей. Спосіб його монтажу залежить від обраної моделі багажника. Для підвищення функціональності цього удосконалення додатково встановіть вантажну корзину.
2
Встановіть додатковий вентилятор для охолодження радіатора двигуна. Це дозволить запобігти ризик перегріву мотора у важких умовах руху. В даний час є можливість придбати блок з двох вентиляторів, призначений для установки на інжекторний двигун Ниви, в тому числі і для самостійної установки. При цьому врахуйте негативну сторону даного удосконалення: при подоланні водних перешкод значно підвищується ймовірність заливання системи запалювання.
3
Наступне удосконалення системи охолодження двигуна - блок управління вентилятором (вентиляторами), що включає їх при підвищенні температури охолоджуючої рідини до 97 градусів при вимкненому двигуні. Це виключить ризик залишкового перегріву мотора і не зажадає великих фінансових вливань.
4
Замість гидрокомпенсаторов встановіть механічні пристрої регулювання зазорів клапанів. Це позбавить від характерного стуку гідрокомпенсаторів, дозволить дещо збільшити потужність двигуна за рахунок точного виставляння теплового зазору, зменшити витрату палива і вартість ремонту даного вузла. Регулювання теплового зазору проводите через 1000 км після установки цього пристрою, а надалі - через кожні 25 тисяч.
5
Усунете деренчання дзеркал заднього виду, наклеївши гумову накладку на їх задню частину. Для цього зніміть дзеркала і їх накладки. На задню частину наклейте гумову прокладку товщиною 3-4 мм
6
Для запобігання частого виходу з ладу ступичного вузла встановіть нерегульовані підшипники ступиці. Це позбавить від необхідності частого і не завжди результативного регулювання цих деталей, а також істотно підвищить надійність і ресурс роботи маточин. Однак, при застосуванні даного удосконалення можуть виникнути складнощі при ремонті на автосервісі.
7
Проведіть балансування карданних валів для зменшення вібрацій на високих швидкостях, збільшення терміну служби підшипників карданів і підвищення комфорту при їзді. Ця операція рідко виконується власниками Нив, хоча і рекомендована інструкцією по експлуатації.
8
Замініть зчеплення аналогічним агрегатом від автомобіля Шевроле-Нива. Зчеплення Шевроле-Ниви має збільшений ресурс, більш «м'яку» педаль і більше пристосоване для важких режимів експлуатації. При цьому враховуйте, що зчеплення від Шеви міняється тільки разом з маховиком.
9
Для економії палива на асфальті встановіть в роздавальну коробку муфти відключення переднього приводу. Крім підвищення економічності, трохи зросте динаміка і «підуть» удари в трансмісії при зміні навантаження. При подоланні бездоріжжя або старті на слизькому покритті, не забувайте включати передній привід. Придбайте цей вузол в магазині або фірмі, що спеціалізується на тюнінгу позашляховиків.
10
Встановіть диференціал в редуктор заднього моста для підвищення прохідності Ниви. Цього достатньо, якщо немає необхідності штурмувати важке бездоріжжя або брати участь у змаганнях. Придбати цей вузол можна в тюнінгових магазинах і фірмах.
11
З метою серйозного підвищення прохідності Ниви підберіть і встановіть колеса з шинами більшого розміру і проведіть ліфт підвіски. Операція нелегка, але цілком доступна для виконання самостійно. Методи і способи виконання розрізняються залежно від висоти ліфтованія.
12
Для підвищення комфортабельності салону, під обшивкою внутрішніх панелей обклейте салон шумоїзоляционнимі і теплозахисними матеріалами. Встановіть поліпшені ущільнювачі дверей.