Як вибрати хокейні краги.

Хокейні краги - це один з елементів захисту хокеїста, який представляє з себе особливі рукавички. Хокейні краги захищають кисті рук спортсмена, а також всі кистьові суглоби і частини передпліч від ударів шайбою, ключкою або при падінні. Це не просто рукавички, це унікальні, які поряд із захисною функцією також здатні забезпечувати максимальну рухливість гравця під час гри і зовсім не утрудняти його в рухах. Кожен гідний поваги гравець повинен вміти вибрати такі захисні предмети.
Інструкція
1
Заміряйте відстань від кінчиків своїх пальців до краю налокотника. При цьому необхідно пам'ятати, що краги не повинні щільно прилягати до рук, так як це заважатиме грати. У разі, якщо рукавички занадто щільно прилягають до тіла, руху хокеїста обмежуються.
2
Переведіть сантиметри, отримані при замірах, в дюйми, так як хокейні краги в спеціалізованих магазинах продаються з зазначенням розміру саме в дюймах. Для цього необхідно розмір, отриманий в сантиметрах помножити на 2,5 - вийде, відповідно, розмір в дюймах.
3
Відвідайте спеціальний спортивний магазин. Виберіть рукавички потрібного розміру і уважно огляньте їх. Краще всього вибрати хокейні краги зі спеціальним манжетом. Це дозволить підігнати рукавичку під наявну хокейну форму.
4
Покрутите і зігніть рукавички. При таких діях хокейні краги повинні легко розгинатися і згинатися в пальцях. Це потрібно для того, щоб спортсмен міг зручно тримати ключку в такому положенні, яке йому необхідно на момент ігри.Узнайте у консультанта магазину, чи є у рукавичок термоформірующее зап'ясті. Ця деталь дозволяє рукавичкам щільно і зручно сидіти на руці.
5
Зверніть увагу на внутрішню і зовнішню поверхню виробу. Для любителів-хокеїстів підійдуть краги з текстилю, а для професіоналів найкращим варіантом будуть зроблені з поліуретану, оскільки вони найбільш комфортні і служать в два рази довше.
6
Приміряйте краги. Внутрішня поверхня рукавички, тобто сама долонька, повинна бути максимально зручною і добре підходити саме під вашу руку. Це дозволить хокеїстові уникнути мозолів і подразнень при використанні краг тривалий час. Такий рукавичкою повинно бути можливо тримати ключку в будь-якому положенні. Пам'ятайте, якщо рукавичка не доставляє дискомфорту при згинанні і розгинанні пальців, а також зручно сидить на руці - вона підібрана вірно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xeNatEVhdIA
Краги - особливий різновид рукавичок, які застосовуються при зварювальних і монтажних роботах. Вони є найкращими захисниками рук від іскор і металевих бризок зварювального апарату. Незважаючи на видиму простоту цих атрибутів зварника, до їх вибору варто ставиться дуже серйозно, адже від цього безпосередньо залежить виробнича безпека.
Інструкція
1
Вибираючи краги для роботи зі зварювальним апаратом, врахуйте, що основним критерієм буде служити якісний захист рук від палючого впливу ультрафіолету, розпечених іскор і бризок розплавленого металу. Тому рукавички, виготовлені з матеріалів, що не стійких до загоряння, для цієї мети не підходять. Найбільш ефективний захист рук в процесі зварювання забезпечують краги, виготовлені з спилка. Спілка - це особливим чином вичинена свиняча або коров'яча шкіра. Рукавички з цього матеріалу надійні і довговічні. Особливу увагу приділіть самому незахищеному місцем таких краг - швах. Вони повинні бути щільними і виконаними із застосуванням термостійких ниток.
2
Для зварювальних робіт на відкритому повітрі в зимовий час вибирайте краги, виконані із застосуванням утеплювачів. Як останніх широко застосовуються рукавички на хутряній основі з використанням утеплювального тканого матеріалу. Крім захисту від негативного впливу зварювального апарату, вони рятують руки від холоду. При виробництві зварювальних робіт в літній час або в теплих приміщеннях використовуйте краги без додаткових вставок.
3
При виконанні окремих видів зварювальних робіт, які вимагають високої точності, вибирайте п'ятипалий варіант краг. Вони забезпечують свободу руху пальців рук зварювальника і дозволяють виконувати навіть ювелірні роботи. Також існують трипалі і однопалого краги. Останні використовуються лише при електродної зварюванні.
4
Вибираючи краги для робіт, не пов'язаних з безпосереднім контактом, обмежтеся вибором рукавичок, виконаних з брезенту. Вони менш стійкі до впливу високих температур, але відмінно захищають руки від травматичного впливу гострих металевих виробів. Такі краги значно дешевше своїх спилковий побратимів.