Як зробити ляльку самої.

Практично всі маленькі дівчатка люблять ляльок. Батьки часто йдуть своїм дітлахам назустріч і купують їм ляльок в магазинах іграшок. Але не всі батьки знають, що симпатичну ляльку можна зробити своїми руками. А може, деякі з них просто не хочуть себе напружувати. Ви ж спробуйте і зробіть ляльку самі. Тим більше що це зовсім не важко.

Інструкція
1

Носок, картон, намистини, шматочки щільної тканини і гудзики - з цих матеріалів можна зробити кілька ляльок для невеликого домашнього лялькового театру.

2

З картону виріжте овал, щоб він був не ширше носка, потім складіть його рівно навпіл . Тепер виверніть навиворіт звичайний носок, покладіть на стіл і розправте. Картонний овал повапните клеєм з одного боку і приклейте до носку. Зачекайте, поки носок з картоном не підсохнуть. Після цього виверніть носок, натягнувши при цьому його на картон. У заготовки вашої ляльки повинен вийти усміхнений ротик. Тепер приклейте на свої місця очі (наприклад, гудзики), ніс (велика гудзик), вуха і язик (шматочок тканини).

3

Для ляльок на руку, які на пару з вами зможуть розсмішити будь-якої дитини, будуть потрібні старі іграшки , нитки з голкою, тканина. Проявіть трохи фантазії та отримайте красиву й оригінальну авторську ляльку.

4

Прикладіть долоню до паперу, обведіть її. Перенесіть отриману викрійку на тканину в двох примірниках. Тепер зшийте обидві деталі, залишивши невеликий отвір. У цей отвір вставте стару іграшку або голову від іграшки і зафіксуйте мотузкою або гумкою. Якщо хочете, можете прикрасити костюм вийшла ляльки аплікацією.

5

Якщо у вас немає під рукою старих іграшок, зробіть голову з пап'є-маше. Приготуйте клейстер з борошна, змішаної з теплою водою і ретельно розмішати до однорідного стану. Нарвіть газету і обклейте відповідну форму маленькими обривками газет, змоченими в клейстері. Як тільки папір висохне, розрізати її на дві половини і вийміть форму. А розрізану фігуру з пап'є-маше склейте паперової липкою стрічкою. Потім пофарбуйте голову і готово. В крайньому випадку, можна зробити голову з невеличкого клубка вовняних ниток або набитого ватою капронової панчохи.