Як виростити однорічні квіти.

Садово-городній сезон у квітникарів починається ранньою весною - в березні, коли ще всюди лежить сніг. Щоб влітку на грядках, як і колись, пахли лаватери, петунії, космеи, настурції, декоративна квасоля і запашний горошок, належить серйозно попрацювати.
Вам знадобиться
  • Семена, грунт, марганцівка.
Інструкція
1
Оскільки у більшості однорічних квітів досить великі терміни вегетації, доведеться заздалегідь подбати про здорову розсаді. Для цього ви повинні виконати чотири основні умови: придбати здорові схожих насіння; подбати про приготування якісного субстрату (земляний суміші) для посіву; створити максимально комфортні умови для сходів і нормального росту сіянців; забезпечити розсаді кваліфікований догляд.
2
Особливу увагу приділіть підготовці якісного субстрату. Дуже важливо, щоб це був абсолютно свіжий, не використаний раніше субстрат з великим вмістом поживних речовин, пухкий і добре утримує вологу. Для айстр, левкоїв, лев'ячого зіва, запашного тютюну і петуній, схильних до захворювання чорної ніжки, перегній краще не додавати. Можете обмежитися сумішшю дернової землі, піску, торфу в співвідношенні 3: 1: 1. А от іншим квітковим культурам можете сміливо додати частину перегною.
3
Субстрат починайте готувати з осені, помістивши його у вологе прохолодне місце. Приблизно за 2-3 тижні перед посівом землю потрібно «привести до тями», тобто відігріти.
4
Приготовлені насіння перед посівом обов'язково обробіть 0.1% розчином марганцівки і висушіть їх, тим самим убезпечивши від можливих збудників грибкових захворювань.
5
Висаджувати насіння слід в неглибокі ємності з хорошим дренажем, для чого на дно покладіть керамзит, крупний пісок або камінчики. Орієнтир рівня субстрату - приблизно 1.5 см нижче краю ємності.
6
Семена укладайте в грунт по борозенками. Великі поместітете на глибину, відповідну їх розміром, а дрібні - змішайте з грунтом і рівномірно розподіліть по всій поверхні. Грунт має бути помірно вологої. Занадто рясна волога може стати причиною загнивання і загибелі рослин.