Як клеїти скловолокно. Як клеїти шпалери з скловолокна.

Для декорування приміщення використовують різні методи. Останнім часом обклеювання стін шпалерами знову увійшла в моду. На сучасному ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонується величезний вибір шпалер, паперові, вінілові, флізелінові, дуплекс, триплекс і т.д. Скінчено, з шпалерами дуже зручно працювати, а різноманітність вибору дозволяє домогтися цікавих і своєрідних інтер'єрних рішень.
Інструкція
1
Окрему позицію в шпалерному ряді займає скловолокно . Це не просто шпалери, та й не тільки шпалери. Скловолокно - це спеціальне покриття для стін і стелі, здатне армувати поверхні, приховати вади штукатурення, тріщини. Воно довговічне, екологічно, гипоаллергенно, хімічно неактивно, пожаробезопасно. Не дарма стіни багатьох лікарень і дитячих установ, адміністративних будівель покриті скловолокно м. Скловолокно застосовується як початкове покриття, яке потім можна неодноразово фарбувати різними видами фарб.
2
Для обклеювання стін і стелі скловолокно м купите спеціальний клей для стеклообоев. Готові, вже розлучені клеї краще сухих сумішей. Але значно дорожче. Скловолокно буває різне по щільності і гладкості. Для оформлення інтер'єру краще візьміть шпалери щільністю 25--35гм.
3
Підготуйте стіни до поклейки скловолокна. Видаліть старі шпалери, фарбу. Зашпаклюйте щілини, отверстія.Перед поклейкой прогрунтуйте поверхню звичайної ґрунтовкою, наприклад, церезитом.
4
Для роботи зі скловолокно м знадобляться валик і рукавички. Розведіть клей відповідно до інструкції і нанесіть валиком клей на поверхню. Прикладіть на клей стеклохолст і як слід розправте його. Поверх знову нанесіть шар клею валиком, почекайте, поки він вбереться. Залишки клею зберіть шпателем. Дочекайтеся повного висихання скловолокна.
5
Залежно від подальшого використання поверхні, її можна шпаклювати або фарбувати будь-якою фарбою. Шорсткувате скловолокно краще додатково зашпаклювати. Гладке - можна фарбувати відразу.
6
Чи не загинайте скловолокно через зовнішній край. Воно не розтягується, збирається зморшками і пузириться. Складніконфігурації поверхонь краще обклеювати окремо нарізаними шматками. Скловолокно легко ріжеться, це одне з його достоїнств. Ще однією перевагою цього виду покриття є його універсальність. Тобто скловолокно можна наклеювати на будь-яку поверхню, камінь, плитку, гіпсокартон.